Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kończąca się turbina?


Reins

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, niestety nie bylem. Przełożyłem wizyte na wtorek, bo mlody mi sie w nocy pochorował. To co pisałem zasugeruje we wtorek. Podobno do naszych turbin trudno sie dostac a co dopiero poogladac dokladnie i precyzyjnie. Dam znac co sie okaze. Napewno bede zdejmował "rury" bo chce sprawdzic stan mchanizmu turbiny.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Pisałem z telefonu, nastepnym razem się poprawie.

Edytowane przez Gielar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Odnowię może temat Od miesiąca moja meganka 1.5 dci zaczęła pięknie gwizdać przy dodawaniu gazu. Wcześniej gwizdało ale w miarę cicho. Byłem u mechanika coś zaczął o tym, że się zaciera może coś. A i u mnie jeszcze ropa trochę pochlapała okolice tej turbosprężarki. Mechanik popatrzył i powiedział, że to od wężyków ale to normalne !!???? :/ ok niech mu tam w poniedziałek pojadę do innego.

Interesuje mnie Gielar co u ciebie wynikło z wizyty w końcu rok temu :D

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janus jak gwizdała rok temu tak dalej tak samo teraz przejechałem kolejne 15k km bezawaryjnie i gwiżdże jak gwizdała. Spalanie takie samo, przyspieszenie również. Nic się nie zmienia. Potwierdze słowa brzoska model 1.5 dci z 106km ma właśnie taką turbinę bo już kilka innych egzemplarzy spotkałem i również tak pogwizduje a nawet ostatnio nissana qashqai bo tam są nasze silniki. Moja w środku przy zamkniętych oknach jest niesłyszalna dopiero przy uchylonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być mała nieszczelność w układzie dolotowym, turbina wchodzi na wyższe obroty, jakieś badziewie przeżarło mi gumowy odcinek,

to turbo gwizdało, aż miło, po wymianie ucicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam, regenerowałem turbinę 09.2014 w profesjonalnym warsztacie, otrzymałem 12 miesięczną gwarancję. Wczoraj tj 11.03.2016 padła mi turbina, czy ktoś się orientuje jaka jest szansa reklamacji czy po tym terminie 12 miesięcy, mam się pytać o jakąś przedłużoną gwarancję? Powiem, że przez ten okres przejechałem zaledwie 28 tyś km.)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!