Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co sadzicie o tym aucie


broszford

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/renault-megane-1-9-dci-5-drzwi-alu-C29639483.html

 

sprzedaje juz dosc dlugo, cena atrakcyjna, napewno ma jakies wady, tylko jakie, napewno było malowane to widac

kola nie odpowiednie, brzydko wygladaja

jakies inne spostrzeżenia ? prosze o opinie ?

 

ewentualnie moze ktos z okolic Krakowa by mogl obejzec te auto dla mnie oczywiscie odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podjechać obejrzeć to autko dla mnie to żaden problem jestem przedstawicielem handlowym na całą małopolske. A co do odpłatności to postawisz piwko jak kupisz autko i nie ma problemu ;)Zadzwonię tam jutro i się zapytam gdzie ona jest dokładnie i wtedy powiem Ci kiedy mam chwilkę żeby podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga :)

kurde extra by bylo .... bede bardzo wdzieczny, mam ponad 500km do Krakowa, ale gdyby auto bylo w miare ok ( nie licze na cuda za taka cene ) to bym podjechal > piwko chetnie ;-)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwozie kilkunastokrotnie lakierowane,ów pakiet sport wygląda na chaupniczą próbę obniżenia kosztów naprawy.Zawieszenie cięte czy wymienione na niższe?

Wnętrze wyląda na reanimowane domowymi sposobami a przebieg raczej grubo ponad 300 tys. km.

Sądzę, iż jest to sztuka sprowadona na handel a w innych ogłoszeniach sprzedający wzmiankuje coś o ksenonach-w zderzaku są jedynie otwory na spryskiwacze.

Generalnie mina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasasa jest prosta. Bierzemy auto tanie i okazyjne, do tej ceny doliczamy z 6-7 tys pln na naprawy i cieszymy się z auta, więdząc w jakimś stopniu co się ma i w jakim stanie. 2 opcja to brać auto po cenach rynkowych, wsiadac i jechać.

 

Tych 2 opcji nie da się ze sobą połączyć. Jeżeli autor liczy na drapane, że wyda 9 tys na tego Megana, bo pewnie cena jeszcze do uszczypnięcia i ominie grubsze wydatki, w co kolega pewnie po cichu wierzy i ma nadzieje : P to jest w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!