Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II 1.9 dci 2004 r


Zgred1628

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mogę kupić Megane z 2004 roku 1.9 dci z przebiegiem 250 tys km przebieg prawdziwy, auto dość zadbane.

Powiedzcie czy warto w ogóle brać pod uwagę Renault z takim przebiegiem?

Jakich usterek można się spodziewać przy takim przebiegu.

Czy koło dwumasowe mogło wytrzymać taki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny auta, ewentualnie od tego co było w międzyczasie naprawiane i czy te naprawy były faktycznie robione czy tylko w zapewnieniach sprzedającego. Zakup używanego auta to zawsze jakieś ryzyko :) .

Masz coś na oku wrzuć link zawsze ktoś pomoże ocenić.

Edytowane przez prot1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linku nie wrzuce bo to auto nie jest wystawione nigdzie. Jest to auto dziadka mojego kolegi, a cena jak dla mnie będzie bardzo niska.

Dziś patrzyłem na jej książke serwisową i ostatni wpis był robiony w 2012 roku i to była wymiana rozrządu, przy przebiegu 231 tys.

Dziś usłyszałem tak jakby szumienie przy odpalonym aucie, które najbardziej słychać na wysokościh tylnych siedzeń auto to kombi i to mnie troche zaniepokoiło?

Będę starał się umówić na wizytę w jakimś warsztacie, niech zerkną. Obawiam się najbardziej tej dwumasy bo się naczytałem chyba za dużo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód jak większość na allegro, albo 230tys na blacie albo 100+130tys w pamięci :) weź na warsztat zrób rozpoznanie i zdecyduj ... boisz się dwumasy, a myślisz, że w tych igłach,full opcjach bez skóry na allegro to nic Ci się nie zepsuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boisz się dwumasy, a myślisz, że w tych igłach,full opcjach bez skóry na allegro to nic Ci się nie zepsuje?

Ja wiem, że w każdym może się zepsuć. Chodzi mi o to, że zawsze unikałem "francuzów" bo każdy mówił kup niemca a psuć się nie będzie.

Kupiłem Mercedesa E-klase i w rok wsadziłem 16 tys zł, sprzedałem za "grosze", kupiłem Opla, w 3 miesiące wsadziłem ponad 7 tys zł i zaś sprzedałęm bo "psycha mi klękała" przy każdym "komunikacie" komputera.

Teraz nie chcę już żadnego niemca, japońce mi nie leżą i trafiła mi się ta megane i chciałbym bardzo ją kupić i jeździć bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapamiętaj sobie jedną najważniejszą zasadę: nikt nie daje nic co jest w super stanie za darmo, a jak daje to uciekaj albo dzwoń na policje! coś padnie jak w każdym samochodzie, loteria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenerowana dwumasa + wysprzęglik + robocizna to koszt około 1,7 tys. niestety ostatnio mnie to spotkało. Podjedź z autem do warsztatu na Nocznickiego w Żaganiu, gość ma trochę pojęcia o Renault. Obejrzy może coś znajdzie. Jak nie masz linka to napisz jakie wyposażenie ma auto i jaką cenę masz zapłacić, jak jest naprawdę niska co do wyposażenia i cen rynkowych to no raczej trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za auto zapłace około 8500 jeżeli je wezmę. Ogółem auto nie jest na sprzedaż, ale jeżeli się zdecyduje to mi sprzeda.

Auto ma xenony, free hands grzane fotele chyba składane lusterka sterowanie radiem z kierownicy, ogółem dobrze wyposażone, brakuje tempomatu i ma tylko jedną karte i jest na stalówkach.

Auto mirzyłem miernikiem i wszystko ok, bite i malowane nie było. Wycieków nie ma. Delikatnie poci się w okolicy turbo ale to raczej normalne.

Podjedź z autem do warsztatu na Nocznickiego w Żaganiu

Mówisz o tym warsztacie co wjeżdżając na Nocznickiego trzeba skręcić w lewo?

Ewentualnie podaj nazwisko mechanika lub nazwę warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma faktycznie hands free to dorobienie karty zbliżeniowej to spory kłopot, zwykłą dorobisz jeśli dobrze kojarzę za jakieś 400 zł.

Z drugiej strony tak sobie myśle,że skoro auto nie jest na sprzedaż to po co chcą się go pozbyć ??

Dokładnie o tym warsztacie myślałem, właściciel wydaje się sensownym mechanikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony tak sobie myśle,że skoro auto nie jest na sprzedaż to po co chcą się go pozbyć ??

Bo ja ogółem mówiłem, że chcę coś francuskiegoa on, że jak wezmę a nie będę chciał od razu sprzedawać, to odda mi tanio.

To bdb znajomy mają 4 auta w domu. Passata b6, b7 Vectra C i tą Megane.

Kurde troche mnie nastraszyłeś z tą kartą, a hands free ma na 100% bo nią już troche jeździłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!