Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Scenic II


tommi2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy.

Przymierzam się do zakupu Scenic II 1,9 dci. Co myślicie o takim autku i może coś słyszeliście o sprzedającym. Podrzucam link do zakupu auta.

Proszę o jakieś sugestie, porady, itp.

Z góry dzięki za pomoc.

 

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-9dci-120km-6-biegow-skory-C30997617.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Z ogólnych sugestii - w sumie ostatnio często to pisałem - chyba coś zbyt tanio... Auto sprowadzane, z dobrym silnikiem, po liftingu, świetnie wyposażone i serwisowane w ASO? Megane to ok. 22-24 kPLN, Scenic - pewnie ciut więcej lub podobnie. Ale prawda: nigdzie w ogłoszeniu nie napisano, że jest bezwypadkowy. Do tego symboliczny przebieg :D Hmm...

 

PS: powinien mieć chyba 130 KM.

 

Pzdr.,

konwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cena podejrzanie niska jak na ten rocznik i wyposażenie. Chyba, że te auta już tak potaniały, ale nie sądzę. Trzeba by dokładnie sprawdzić historie tego auta. Po 3 latach użytkowania Megane II już chyba wiadomo na co zwracać uwagę itp. Na wyświetlaczu świeci się SERVICE, to też trzeba sprawdzić - być może to nic poważnego i dużego problemu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy,

Póki co dzięki za odpowiedzi. Jak tak poszperałem po necie to "rozstrzał" cenowy dla tych "sceniców" w roczniku 2006 - 2007 znalazłem od niemal 17,500 do 24,000 PLN. Jedno co mi się udało ustalić na serwisie po numerze VIN to przy przebiegu 26,000 km została wymieniona tablica główna na konsoli także prawdopodobnie do przebiegu na tablicy, który ma obecnie 107,000 km trzeba by dodać te min. 26,000 km. Do tego jedyny ślad serwisowania to lipiec 2011 roku, gdzie przebieg był 90,000 km. Poza tym nie ma żadnych innych śladów w ASO na temat tego auta. Samemu nie chce mi się wierzyć aby we Francji samochód był naprawiany lub serwisowany u "przepraszam za wyrażenie" "mechaników garażowych".

Jeśli ktoś ma może jeszcze jakieś informacje bardzo poproszę o kontakt.

W razie "w" podaję VIN auta:

 

VF1JMK40638652807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!