Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Które przyciski/włączniki kokpitu są podświetlone ?


kubaopp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie nie podświetla mi się grzanie tylnej szyby , oraz włącznik centralnego zamka z kabiny , które przyciski są jeszcze podświetlane ?? proszę o pomoc to jutro kupię żarówki i braki naprawię ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam z kolei megankę ph1

już wiem, że od tylnej szyby ogrzewanie (od razu żarówkę wymieniłem)

tutaj przeczytałem, że od centralnego zamka

 

a jeszcze mam pytanie czy te symbole koło rolek od kierunku nawiewu były podświetlane i czy manetki są podświetlane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a w jakim aucie manetki masz podswietlane co ty za glupoty piszesz to nie rower czy cos tam

Nie no w rowerze to nie możliwe bo dynamo wyrabia ledwo z jedną lampką.

 

Dodano: 12 lis 2013 - 17:17

dodam jeszcze, że te żarówki w centralnym i ogrzewniku tylnej szyby są dziwne i mają ze 3cm włosy. Ja nie miałem takich dlatego dolutowałem sobie do 2w żarówek.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie odnośnie świecenia, nad tylną szybą jest lampka. Jaką funkcje ma ta lampka? Bo nigdy nie świeci a dostaje napięcie 12v, nie ma też włącznika

Edytowane przez jan5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo te lampki tylne to poracha na całej linii (zresztą nie jedyna w Megane). Trzeba je wyremontować. http://megane.com.pl/topic/33977-oraz-ph-ii-naprawa-lampek-kabinowych-tylnych/page__p__263680__hl__tylnych__fromsearch__1#entry263680

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest problem z tą blaszką, bo jest odkształcona i nie styka

 

Dodano: 18 lis 2013 - 02:26

Zrobiłem blaszkę ale inne kretyństwo zauważyłem. Światło w schowku świeci się dopiero jak włączę światła.

Edytowane przez jan5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło w schowku świeci się dopiero jak włączę światła.

I u mnie jest tak samo.Nawet nie zwróciłem uwagi że tam jest lampka.Ale kiedyś wieczorem otwieram gdy były włączone światła.A tu zaskoczenie, bo się "oświetliło".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nieopodal jest stałe 12v do zegarka to utnę kabel zasilający lampkę i połączę z zegarkiem.

 

Dodano: 20 lis 2013 - 01:41

Mam pytanie jakie kontrolki (nawet na chwilę) powinny zapalać się podczas włączenia zapłonu.

 

Dodano: 20 lis 2013 - 19:39

Dobra już wiem. W silniku benzynowym zapala się poduszka, rezerwa, kontrolka elektroniki, ręcznego i abs. Olej, akumulator, katalizator i temperatura

Edytowane przez jan5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!