Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowa zawartość


klimi

Rekomendowane odpowiedzi

Przemo dobrze pisze. Według mnie, obecnie ta opcja jest mało widoczna. Ja miałem problemy z szybkim jej odszukaniem nawet gdy dostałem podpowiedz, że takowa istnieje.

Proponowałbym umieścić to na stronie głównej pod opcją nowej zawartości. Nawet tak jak jest w obecnej formie, odpowiednio pomniejszone, aby nie myliło się z nową zawartością.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawione tak od wieków (Cała nowa zawartość, której nie czytałem ) i co jakiś czas niestety coś się dzieje i znowu wyświetla misz-masz.

Na jakąś chwilę (różne czasookresy) jest OK a potem znowu kaszana. :(

Jak się wnerwiam to co jakiś czas, bez czytania zaznaczam jako przeczytane ale problem powraca. :)

Czyli nie cieszcie się za szybko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwuj czy w okresach nawrotów przypadłości nie wracają tylko posty edytowane już po ich przeczytaniu.

Tak właśnie w obecnym ustawieniu dzieje się u mnie. I to nieistotne kto edytuje, zarówno przy edycji przez autora, jak też przy wstawianiu uwagi moderatora tak się dzieje. Moim zdaniem jest to dopuszczalne, a nawet uprawnione, gdyż zawartość posta czy tematu się zmienia i skrypt o tym informuje w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwuj czy w okresach nawrotów przypadłości nie wracają tylko posty edytowane już po ich przeczytaniu.

Nie, nie, nie. Wracają wszystkie - ogólny misz-masz :(

Gdyby wracały tylko te edytowane to byłoby Ok a nawet jak napisałem wskazane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawione tak od wieków

Ja też :(

Zaobserwuj czy w okresach nawrotów przypadłości nie wracają tylko posty edytowane już po ich przeczytaniu

Nie, ta funkcja dziwnie działa.

Nie wiadomo dlaczego wyświetla dwie strony nieprzeczytanych, aby po ponownym jej uruchomieniu wyświetliło się kilka postów.

Dziwne jest natomiast to, że czasami dzieje się tak, że ponowne kliknięcie... i znowu dwie strony.

Tak jakby coś źle odczytywało z ... no właśnie nie wiem skąd.

Dla nie wtajemniczonych powiem, że są dwa miejsca gdzie można kliknąć tą funkcję.

1) na samej górze strony po prawej

2) na samym dole strony mniej więcej na środku - drobny druk.

W mojej opinii ta dolna lepiej odświeża nieczytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!