Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gaz do Megane II 2.0


Dominik_Ch1

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik gaz przyjmuje bardzo dobrze, pod warunkiem, że ktoś Ci to dobrze zamontuje. Nie straci nic na mocy (a nawet może przybyć) pod warunkiem, że ktoś Ci to dobrze wystroi.

Osobiście wybrałbym inną instalację, ale to Twoja wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka byś proponował? jak wogole w ogóle sie się nie znam na gazie poprostu po prostu polecili mi ta instalacje

 

Nowe zdania zaczynamy z dużej litery oraz stosujemy znaki przystankowe. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BRC jest problem że na ogół stosowany jest "wrzut po maskę" Myślę że Marek zaproponuje Stag lub LPGTECH (można się pokusić pod OBD), wtryskiwacze Barracuda a może LPGTECH DRAGON też ładnie do kolektora podejdą, do tego można dać KME tur no i ważne można tam wsadzić naprawdę duży zbiornik chyba nawet brutto 67litrów (650/250) ale wtedy wzmocnienie ważne aby było od dołu a nie w bagażniku, tylko nie to gówno zwane Bormech. Ale pomimo gratów nawet bardzo dobrych "fachowiec" potrafi zje..ć, ponieważ zrobi kalibracje i auto wyjedzie za bramę a że jedzie do przodu do tyłu troche zamula, trochę jak zimne szarpie no panie tak musi być - gówno prawda, poczytaj o moich przygodach z lpg też na początku miało być BRC. W okolicach Warszawy kogo polecić nie wiem, może Marek kogoś podpowie.

Edytowane przez adbaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W okolicach Warszawy kogo polecić nie wiem, może Marek kogoś podpowie.

 

Witam,

jestem tu nowy ale przymierzam się do zakupu meganki II w kombi.. jeśli chodzi o dobrego fachowca z okolic Wawy {Mostówka koło Wołomina) to polecam Ci tego gościa:

tel.: 602527510

 

 

Robiłem u niego sekwencję do Mazdy co prawda (stag 300) i działała rewelacyjnie prez ponad 3 lata potem auto sprzedałem. Profesjonalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!