Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ceny napraw-wymiany tarcz oraz klocków


Rekomendowane odpowiedzi

witam. wymieniłem dziś komplet komplet tarcz oraz klocków w scenicu III. całość kosztowałam mnie 1950 zł z robocizną. jestem ciekaw czy ta cena jest na średnim poziomie, a może za dużo zapłaciłem czy się tanio trafiło. pozdrawiam jacek

a tak przy okazji mechanik z pomocą kompa wyłączył tylne hamulce(hamulec postojowy) a na koniec pracy znów użył kompa i go załączył. pozdrawiam

Edytowane przez jaca1971pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wymieniłeś, skoro w profilu przebieg masz = 0 :)

Profil należy uaktualniać.

Nie powiem, czy dużo czy mało, nie znam ceny części, pewnie można taniej. Wszystko zależy od użytych części, kosztów robocizny, regionu.

Nie napisałeś co tam wsadziłeś i ile kosztowało, w zasadzie można porównać jedynie robociznę.

Temat uważam za bezsensowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to przednie tarcze jakieś ate( niby górna półka), klocki z trw.

tył tarcze oryginał renault,a klocki też trw. tyle pamiętam.

2-drugi raz wymienione/ 1- 68000km i dziś 136000. pozdrawiam jacek

 

Dodano: 17 lis 2013 - 19:51

A tak czy sensowny czy nie, na pewno wiele osób zainteresuje się kosztami usług w serwisie nie autoryzowanym, tym bardziej że są to poważne koszta i nie jednemu mina zblednie. Moja nie była zbyt szczęśliwa że brak do tej pory tańszych zamienników, a jak są to cena na poziomie oryginałów, albo wyższa. Np. tarcze Bosch do tyłu są droższe od oryginałów i w zielonej z klockami kosztują ponad 900zł,a oryginały do 900zł.

Ja nie poszukałem u innych mechaników bo ten jest mi najbliżej. Może jednak warto po szukać.

Edytowane przez jaca1971pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!