Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Żółte halogeny co myślicie?


cz3ski

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie Prawnicy, odpuście sobie, chłopak się pytał co myślicie o tym rozwiązaniu, a nie o podstawy prawne.

Od siebie, podoba mi się, przydaje się podczas słabej widoczności, dowodu na 90% Ci nie odbiorą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przednie nikt holować auta nie będzię, bo są one nieobowiązkowe. Obowiązkowe jest tylko tylne przeciwmgielne.

Więc za te przednie to na dobrą sprawę rozsądny policjant nawet dowodu rejestracyjnego nie zabierze aby nie komplikować życia kierowcy.

Jak widać niektórzy lubią komplikować wszelakie sytuacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jeden wie swoje, można by było pisać o tym godzinami ja mam żółte halogeny czy to się komuś podoba czy nie po naszych drogach porusza się dużo więcej "perełek", które wyrządzają więcej szkód niż owe halogeny. Jestem również pewien, że DR nie stracę a auto na lawecie nigdy nie powędruje z tego powodu na parking, amen! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nadmień ze masz kogoś wysoko postawionego w POLICJI, jak ktoś się tu w innym temacie przyznał że jest z tej służby i już będzie wiadomo skąd ta pewność......

Niestety w tym kraiku nieistotnie kto u władzy, nadal ważniejsze są układy, układziki i korupcja jak ustanowione prawo.

Nigdy nie będzie jak należy jeśli nie zaczniemy sami prawo przestrzegać, a nie stawiać się ponad nim albo go olewać.

Mnie to już dynda, za miesiąc będzie pół wieku jak żyję, mam jednak nadzieję, że przyszłe pokolenia widząc takie Wasze zachowanie nieźle Wam, obecnie młodym, dupska skopią jeszcze większym olewatorstwem i anarchią...

Wypowiedź traktuj jako podsumowanie tego tematu z mojej strony....

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o układy chodzi o fakt, że trzeba by było być "mądrym inaczej", żeby sholować auto za żółte halogeny. Żaden normalny Policjant nie przyjąłby tego na klatę, oczywiście jak się uprze to owszem zatrzyma mi DR, ale ludzie opanujcie się nie popadajmy ze skrajności w skrajność bo tak naprawdę nie ma auta, któremu nie można by było zatrzymać DR (tutaj odsyłam do lektury, chcąc nie chcąc tak błaha rzecz jak choćby wytarte gumki na pedałach już są podstawą aby zatrzymać DR). Co do znajomość w Policji jak napisze, że takowe mam zrobi ci się lżej? Chociaż nie wiem, czy zrozumiesz ironie, czy zaczniesz wylewać kolejne gorzkie żale jak to w Polsce jest źle jak to wszyscy dookoła są źli i jakie to układy tutaj panują. Jeżeli chodzi o podsumowanie tematu z mojej strony ... mam nadzieję, że sam dożyjesz tych czasów, których nam życzysz jeżeli takowe nadejdą.

 

PS. W Polsce jest dużo ciekawszych rzeczy, którymi można i warto by było się przejmować a nie obklejone żółte halogeny.

Edytowane przez marcin87GD
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cięcie

Halogeny - to rodzaj żarówki a nie lampy. :bash:

Światła przeciwmgłowe przednie mogą być żółte -> "ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 31 grudnia 2002 r.

w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia", DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Warszawa, dnia 22 sierpnia 2013 r. Poz. 951 strona 56

 

PZDR Mariusz

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!