Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sugestie i spostrzeżenia dot. forum


elektriko

Rekomendowane odpowiedzi

elektriko, Po wypowiedzi Administratora, nie wypada mi dalej prowadzić tej dyskusji.

Wszystko zostało powiedziane w kilku słowach, a Ty masz pewność, że Twoje uwagi dotarły, na samą górę Administracji forum. Co do porównania funkcjonalności przeglądarek, to w tym miejscu, po raz kolejny odbieglibyśmy od tematu przewodniego. OT poza specjalnie do tego istniejącym działem, także jest niemile widziane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sugestia - proszę o ustanowienie kategorii Zloty/Spotkania niepoliczalnym forum - po prostu, żeby nie zliczało w tej kategorii postów do puli użytkownika (jest możliwość ustawienia tej opcji w każdej kategorii forum - to dla tych co nie wiedzą [admin na pewno wie]). Może zapobiegnie to dawaniu komentarzy przez moderatorów, jakoby ludzie, którzy chcą się umówić i np. chcą znaleźć osobę, któraby miała kogokolwiek powiadomić na PW, nabijali posty. Nigdy nie praktykowałem nabijania postów i jest to dla mnie śmieszne, gdy ktoś mi to zarzuca. Umówienie się kto ma wysłać powiadomienie jest stricte związane z tematem jakim jest spot (bo to powiadomienie dotyczy spotu i bezpośrednio miejsca, w którym planowany jest spot), zatem komentowanie mojej wypowiedzi jakoby nie miała związku z tematem jest conajmniej ośmieszające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius - jeżeli chcesz coś napisać o prywacie - napisz mi na PW, nie tutaj. Tutaj jest temat o sugestiach forum - Twój post nie jest żadną sugestią, a kolejnym oskarżeniem w moją stronę. Temat brzmi sugestie - ja wyraziłem chęć nowej sugestii, poparłem ją powodem - którym była sytuacja na forum. Nie widzę w tym żadnej wojny, niczego złego. Sugestia -> powód - to był mój post. Nie mam zamiaru więcej z Tobą na ten temat bronius dyskutować - jeśli chcesz możesz mi napisać PW (tak jak ja wysłałem gojgienowi). Czekam natomiast na odpowiedź co do mojej sugestii moderatorów i administratora - czy coś takiego jest dobrym pomysłem, czy może czymś zbędnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK, albo ja mam coś ze wzrokiem albo Ty masz obsesje co do swojej osoby i ataków na Ciebie. Z tego co widzę i pamiętam to wpis robiłem w poście kol. ziolo a nie w Twoim. No chyba, ze CareK i ziolo to ta sama persona i dopiero teraz wyszło , że ziolo to także TY. A może to rozdwojenie jaźni <ok> Jeśli jest inaczej, to chciałbym wiedzieć czy zawsze muszę sie ugryźć w język chcąc zrobić wpis w poście sąsiadującym z Twoim. Wydaje mi się, że nie. Wyluzuj kolego bo ta mania prześladowcza Cię zniszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

nie chcę tworzyć nowego wątku,więc odgrzewam kotleta :mrgreen:

 

nie macie wrażenia,że to forum jest troszkę szarawe,pozbawione kolorów a przez to takie troszkę smutne itp?

 

na początek fajnie byłoby chociaż ikonki przy działach zmienić,jakiś fajny wzór zarzucić i inny kolor zrobić. Inna kwestia nagłowków,czy one muszą być na szarym pasku?

 

wydaje mi się,że kolorystyka nadaje ozywanie każdej rzeczy,czy to strona www,forum,czy kolorowanka dla dziecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma być - cała wieś śpiewa i tańczy?

 

czemu od zaraz w skrajności kolego popadasz? od razu wieś musi być?

siedzisz to od 2007r i poprostu się przyzwyczaiłeś a każda zmiana to od zaraz wieś musi być dla ciebie?

 

już sprawa nie aktualna: dzięki lepper_pl za info.

 

wszystkim,których męczy wzrok ten szary kolor i pochmurnośc polecam wejść w zakładkę profil=>styl forum=>subsilver

 

UWAGA: na początku może to być szok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to jak już się zaczęły sugestie to ja mam takie pytanie:

Czy jest możliwość jakiegoś oznaczenia na forum ostatniego postu w temacie, który został edytowany po dłuższym czasie? Trochę trudno to wytłumaczyć, więc spróbuję na przykładzie:

Jest jakiś tam temat, ktoś udziela odpowiedzi, zaczyna się dyskusja która kończy się słowami autora: "Ok chłopaki, dzięki za pomoc, sprawdzę czy to było powodem problemów i za tydzień dam znać czy pomogło". No i za tydzień autor ostatniego postu go edytuje i... tyle. Nikt z biorących udział w dyskusji o tym nie wie, dopóki sam nie odnajdzie tematu a być może autor dopisze coś ważnego co by pomogło w rozwiązaniu sprawy.

Jeżeli taka opcja istnieje to proszę o instrukcję jak to włączyć ;-)

 

Druga sprawa, jeśli chodzi o "nowych" i narzekanie na wyszukiwarkę. Czy jest możliwość domyślnego ustawienia wyszukiwarki na "szukaj wszystkich słów" ?

Na elektrodzie tak jest więc to chyba nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś tam temat, ktoś udziela odpowiedzi, zaczyna się dyskusja która kończy się słowami autora: "Ok chłopaki, dzięki za pomoc, sprawdzę czy to było powodem problemów i za tydzień dam znać czy pomogło". No i za tydzień autor ostatniego postu go edytuje i... tyle. Nikt z biorących udział w dyskusji o tym nie wie, dopóki sam nie odnajdzie tematu a być może autor dopisze coś ważnego co by pomogło w rozwiązaniu sprawy.

Jeżeli taka opcja istnieje to proszę o instrukcję jak to włączyć ;-)

 

Opcji jako takiej nie ma, ale można to obejść poprzez:

- przekopiowanie przez autora postu treści ostatniej jego wypowiedzi,

- skasowanie ostatniego postu (pod warunkiem, że nikt nie odpowiedział na tego ostatniego posta, jeżeli odpowiedział to nie można skasować - ale wtedy nie ma w ogóle problemu, o który pytasz),

- dodanie nowego postu, wklejenie treści wcześniej skopiowanej,

- dopisanie do tamtej treści słów np. "Dopisano" lub "Dodano" oraz treści, które chcemy dopisać właśnie do ostatniej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rzeczywiście jest dobry sposób na obejście systemu, ale jeszcze nie spotkałem się na forum żeby ktoś tak zrobił :roll: Trafiam czasami na temat, a tam post edytowany kilka razy z prośbą o pomoc. Innym sposobem na zwrócenie uwagi na dany wątek jest poproszenie kogoś, aby napisał jakiegoś posta, ale to jest delikatnie pisząc bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. można ustawić w ustawieniach forum, by nie łączyło postów, jeżeli ktoś napisze post pod swoim postem, bo aktualnie jest włączone łączenie i jeśli ktoś napisze posta pod swoim to automatycznie mu złączy w jeden post (nie pokazując, że jest to nowy post) i doda adnotację "Dodano" w treści posta. Ale to już w mocy administracji forum, która pewnie nie bardzo przychylnie na to popatrzy z uwagi na "możliwość nabijania postów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ze względu na to że wkraczamy na cienki lód nie będę się wypowiadał :mrgreen:

Poza tym, chciałem tylko zauważyć ten fakt, jak zostanie rozpatrzony zobaczymy.

Wiem CareK że się na tym znasz, ja już nie, więc od strony technicznej nie będę się wypowiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!