Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sugestie i spostrzeżenia dot. forum


elektriko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Jest jakiś problem z grubością czcionki w jednym z postów, dokładnie w tym, została mi nawet zwrócona uwaga z tego powodu.

Czcionka "sama się pojawiła" ja jej specjalnie nie wybierałem , i co ciekawe nie mogę jej zmienić w edycji .

W tym zgłoszeniu też nie mogę tego co zacytowałem zmienić , a tu MOGĘ

Mogę włączyć italic, underline, ale bolda nie mogę wyłączyć.

Próbowałem.

A w innych postach mogę to zmienić, tylko w tym konkretnym nie.

 

PS:

Mam jeszcze postulat obywatelski, że jeżeli pogrubiona czcionka jest zabroniona, to może ją po prostu zablokować i nie będzie problemów :-D

 

dreq02

Hak możesz założyć, ale jak będziesz sprzedawał to auto , to będzie miało mniejszą wartość niż auto bez haka.

Bo każdy będzie sobie wyobrażał co było ciągane tym autem.

Takie są realia.

Regulamin pkt. 5.10 – zabrania się używania pogrubionej czcionki - kataryniarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wklejałem, pisałem post tak jak każdy inny bez wklejania linków.

Coś w nim się samo tak sformatowało , tak jak napisałem, że nie mogłem już tego formatu poprawić.

Dlatego go tak zostawiłem.

 

Ale dziękuję za reakcję. 

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety był taki moment, dość zauważalny na forum, że toczyły się potyczki na te minusy w stylu wet za wet i pewnie dlatego ta opcja zniknęła. Teraz możemy polubić, uznać za przydatne, kogoś docenić lub pokazać, że dana treść nas zasmuciła lub zmieszała ale nijak nie możemy okazać, że coś nas rozbawiło. Tzn. możemy o tym napisać ale minka byłaby fajnym dodatkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, pbet napisał:

Niestety był taki moment, dość zauważalny na forum, że toczyły się potyczki na te minusy w stylu wet za wet

Też to widziałem, ale w ogólnym rozrachunku ci, którzy mieli jakąś wiedzę i coś wnosili byli na plusie, a ci co nieustannie chrzanili głupoty i w kółko wklejali jakieś linki byli na minusie. Czyli wszystko się zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Od tego czasu Kolega się poprawił i... odrobił wszystkie minusy na plus :D Nie jestem zwolennikiem minusowania, aczkolwiek... :rolleyes: Pytanie jak bardzo osobiście się to odbiera - dla mnie to jednak Forum, a nie Facebook lub czat, gdzie ludzie porozumiewają się - zapewne - bardziej skrótowo. Choć na profesjonalnym Forum opinia użytkownika na pewno się przydaje komuś, kto się zastanawia czy z jego rady skorzystać czy nie. Dla mnie w tym momencie ikon jest za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jeśli chodzi o minusowanie to na razie nie planujemy tutaj nic zmieniać. Sytuacja jest stabilna i niech tak pozostanie. Faktycznie ikonek jest więcej, być może tylko +1 ... pomyślę nad tym.  Natomiast jeśli chodzi o emotki to mogę załadować jakąś dodatkową pulę, nie ma problemu, kolega @pbet wspomniał konkretnie o xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!