Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

przydławia się


totem

Rekomendowane odpowiedzi

mam do kolegów pytanie Mianowicie zamontowałem gaz i jak auto postoji tak 8godz.. to po odpaleniu i gdy osiągnie temperature 30 stopni przełancza się na gaz i wtedy jest lekie przydławienie potem jest już dobrze przejście z benzyny na gaz dzieję się to zawsze przy dłuszym odstaniu auta Ci co mi zakładali poprostu widzą Cię tylko wtedy jak im płacisz 2500 tyś. potem rozkładają ręce Bardzo często zapala się chek i jeszcze jedno komputer pokazuje mi teraz średnie spalanie 10 litrów a miał 7,8 mówiom że komputer przekłamuje i pokazuje jak chce Coś niechce mi się wto wierzyć Proszę o pomoc.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 - ortografia i logika wypowiedzi

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałeś u Ciepłowskiego w Bełchatowie? Źle ustawiona instalacja bądź wcale nie ustawiona, nie jest dobrze bo Ci się check świeci. Apropo spalania powiedz temu człowiekowi, że jest z niego idiota. Zdjęcia spod maski wstaw.

Edytowane przez adbaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak widać jeszcze nie doszli mi z tym gazem. Teraz zwalają wine na auto że znim coś nie tak. Pytam ich dlaczego na pb chodzi dobrze a na gazie nie. Powiem tak przy ustawianiu jest dobrze po przejechaniu paru kilometrów zaczyna auto słabnąć przydławiać się. Zmieniliśmy już listwe, sterownik i nic nie dało. Mam takie pytanie czy ten sterownik powion być przykręcony do ramy auta żeby masował czy może być odilizowany całkowicie od podwozia auta bo tak widzę że jest zrobiony.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchaj ty mi kiedyś podawałeś kątakt na meila ,wszystkie wiadomości uległy mi zniszczeniu. Z tego co pamiętam to znasz się na gazie a może masz kogoś dobrego wtym fachu.Nie zależy mi na utracie gwarancji mam już tego dość.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jest już wszystko ok.Zrobił mi fachowiec z Pajęczna, dysze były nie te i ustawienia, jednym słowem masakra. Ostrzegam wszystkich od Kotlarka z Radomska kasę umie brać, mało tego to jeszcze wystawił mi fakturę na 1100 a wziął 2500 tylko do skarbówki go podpieprzyć.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!