Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wskazania paliwa


gregs0n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam sekwencje stag4 eco/regFast/ACR01. Po założeniu instalacji komputer pokazuje wyższe wartości spala średniego, skoczyło z 8.3 do 10,5. Wiem, że to nie ma większego znaczenia przy jeździ an LPG.

Druga ważniejsza sprawa to wskazania poziomu paliwa. Zalożony jest emulator poziomu paliwa, ale nie działa to zbyt dobrze. Po zatankowaniu paliwa do pełna wskazówka wskazuje 3/4 baku i w trakcie jazdy dość szybko spada. Resety zdarzają się raz na tydzień, ale za każdym razem do mniejszysch wartości. Przy połowie baku świwciła się rezerwa i poziom się nie resetował - trzebabyło zatankowac paliwo. Czy tak musi być? Gazownik (autoryzowany stag) twierdzi, że tentyp tak ma <piwko> Silnik 1.6 16v '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sekwencje stag4 eco/regFast/ACR01.
- instalacja budżetowa
Po założeniu instalacji komputer pokazuje wyższe wartości spala średniego, skoczyło z 8.3 do 10,5.Wiem, że to nie ma większego znaczenia przy jeździ an LPG.
- wątpię aby była poprawnie wystrojona, może nawet wcale
Druga ważniejsza sprawa to wskazania poziomu paliwa. Zalożony jest emulator poziomu paliwa, ale nie działa to zbyt dobrze. Po zatankowaniu paliwa do pełna wskazówka wskazuje 3/4 baku i w trakcie jazdy dość szybko spada. Resety zdarzają się raz na tydzień, ale za każdym razem do mniejszysch wartości. Przy połowie baku świwciła się rezerwa i poziom się nie resetował - trzebabyło zatankowac paliwo. Czy tak musi być? Gazownik (autoryzowany stag) twierdzi, że tentyp tak ma <piwko> Silnik 1.6 16v '03
- gazownik to głupek, źle założył emulator bądź jeszcze coś mądrzejszego wymyślił.

 

Niech usunie emulator, wtedy wskazanie max ma być na wskaźniku Pb kiedy zatankujesz do pełna. Oczywiście w miarę jechania pomimo faktu, że jedziesz na LPG będzie spadała wskazówka od PB jest to normalne i naturalne, dlatego stosuje się emulator. Mógłbyś rozwinąć skąd jesteś.

Edytowane przez adbaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kielc, Zakład polecany, autoryzowany przez AC. Czemu budżetowa, co z tą instalka jest nie tak?

Nie martw się aż tak <piwko> chodzi o to że tani skład, co nie zmienia faktu że ma być wszystko w porządku.

A co ma wspólnego strojenie instalacji LPG do zwiększonego spalania PB

Oczywiści to było do kolegi adbaca

Nic nie napisałem o zwiększonym spalaniu PB, napisałem o wskazaniu komputera. Był ten temat wałkowany w skrócie jest ubogo dlatego komputer tak pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się poskładać do kupy i " ... będzie Pan zadowolony ..." ;) Musisz jechać do gazownika niech ruszy dupe z garażu ustawi Ci to auto porządnie. Emulator tutaj na forum wymyślił użytkownik LEWY mam założony i sprawuje się super - koszt 5zł + 1 piwo(montaż) = tyle mnie wyniosło. Twój pewnie coś źle podłączył, to NIE JEST WINA AUTA RENAULT. Jakby Ci się chciało to może byś wrzucił zdjęcia spod maski? Aaa i jaką masz butle dużą bo tam normalnie wchodzi 59litrów ale można upchnąć nawet 72litry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ostatnio zauwazylem ze tez mi znika paliwo wczesniej bylo dobrze nie wiem czy mam emulator powiedzcie gdzie on sie znajduje moze cos sie rozlaczylo zanim kupie nowy gdzie go szukac

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!