Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o pomoc w zakupie


brewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na oku zakup Scenic III 2010

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-5-dci-pierwszy-wlasciciel-C31443320.html

Proszę o każdą uwagę na temat tego ogłoszenia i samochodu ,wszystkie informacje dobre i złe przyjmę z wdziecznością

 

brewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wygląda całkiem w porządku, sprzedaje dealer Renault, ale musisz mieć na uwadze fakt, że auto (zwłaszcza, że to rok 2010) na 100% było kupione na firmę. Być może była to jednoosobowa działalność gospodarcza, ale ta metalowa krata w środku samochodu to nie przypadek, ani dodatkowe wyposażenie ekstra :) Problemem jest to, że np. ten scenic ma składaną kanapę, ale kratka może być przymocowana na stałe i przez to pojemność bagażnika będzie wówczas niezmienna. Przewiezienie dłuższej rzeczy stanie się również niemożliwe. Podstawowe pytanie to czy kupujesz auto prywatnie, czy na firmę + jak wygląda sprawa z tą kratką (chociaż przypuszczam, że można się jej jakoś pozbyć).

Edytowane przez Boss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wygląda całkiem w porządku, sprzedaje dealer Renault

Chyba się jednak kolega myli.

Samochód kupiony u autoryzowanego dealera Renault - pierwszy właściciel.

Z tego wynika, że auto jest krajowe i zakupione w Polsce. Czyli można sprawdzić w ASO co i jak z tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jednak kolega myli.

W którym miejscu? Czyli kolega aston76 twierdzi, że nie wygląda w miarę ok, czy że nie sprzedaje dealer Renault? Gdyby nie sprzedawał to raczej nie byłoby jego danych kontaktowych tylko sam telefon do właściciela, który często (chociaż nie zawsze, nie wiem jak w tym przypadku) wcale nie należy do właściciela, a gościa który sprzedaje samochody używane przy salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda w miarę OK ale że jest sprzedawany przez salon nie jestem pewien do końca. Sam jak szukałem meganki, znalazłem auto w komisie przy salonie ASO. Na ich stronie było, ale już na placu nie stało, bo było autem pracownika salonu. Tutaj jeżeli diler sprzedawał byłaby informacja, że kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej, a tego brakuje w ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!