Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instalacja LPG do megane III RS


sowa1254

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy z Tobą i Piotrem lubię dyskutować bo znacie się na rzeczy. Zazwyczaj za 4 cylindrowe zapłacisz 2800-3000, RS jest specyficzny bo tam nie sposób zastosować innego rozwiązania niż prins lub 2x silver/tur- co generuje koszty i problemy z miejscem/wcięciem do wody. Drugi kłopot to wtryskiwacze, keihin brązowe, 8x hana red/barracuda czy hana 2100 na której nie będzie wolnych obrotów- tudna sprawa, hana niebieska niestety jest za mała/ zbyt mało stabilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forach to wcale złych opini nie było, jedynie na jednym forum 2 czy 3 osoby wypowiadały się negatywnie. Trzeba wziąć pod uwagę, że miesięcznie dużo przerabiają samochodów na gaz i ciężko wszystkim dogodzić- tym bardziej, że Polak chce zrobić tanio, a co za tym idzie nie zawsze będzie dobrze. Chciałem wydać więcej na instalację, ale powiedzieli, że nie ma takiej potrzeby i przystali na KME NEVO(2 lata gwarancji). Zdjęcia instalacji mojego RS3 są w galeri Renault na stronie Energy Gaz Polska. Większość podzespołów jest zamontowanych w nadkolach. A tu macie pełen opis co zamontowali. post-64700-0-39892400-1391264188_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem na szybko galerię w Twoim aucie faktycznie jest spoko. Za to megana 2 w galerii piętro wyżej nad Twoją- już widać popis tej firmy.

Ale faktycznie takie komponenty też wymieniłem w tym co napisałem. U Ciebie jest hana blue (której unikam jak ognia, rozjazdy rzędu 30% między wtryskami to dzień powszedni), 2x silver turbo "kanapka" i kme nevo. Fajny zestaw, ale bez szans na jakiekolwiek modyfikacje.

Stroili Ci auto z dołożoną sondą w wydechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak stroili. Za małą wiedzę mam na te tematy. Powiedzieć mogę jedno, że moc 320km 440 Nm (napęd na przednią oś) jest jak dla mnie wystarczająca,a gaz działa dobrze nawet na maksymalnych obrotach. Jakość i estetyka montażu jest zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!