Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TT Carminat Live-mapy


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam w Megane III nawigację TT Carminat w wersji Live z podstawową mapą Europy.

Kupując auto przeoczyłem ten fakt i dlatego teraz jestem zmuszony do zakupu mapy całej Europy.

Czy starą kartę z mapą mogę sprzedać, czy będzie działać w innej nawigacji? Tego typu.

Przeczytałem na forum, że czasami ceny map różnią się w różnych krajach.

Pomoże ktoś gdzie obecnie kupić korzystniej?

Czy można liczyć po zakupie mapy na jakieś promo od TT, live na 3 miesiące itp?

 

Dodano: 23 lut 2014 - 11:09

Nikt nie pomoże?

Takie dziwne, że chcę kupić mapę?

Więcej chętnych do pomocy byłoby gdybym pewnie zadał pytanie gdzie ukraść mapę. :blink:

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, Live do tej pory jest nie do ruszenia. Zainstaluj TT Home, wrzuć kartę i zobacz jaką ofertę dostaniesz na aktualizację/rozszerzenie. W tej chwili mapa Europy kosztuje 280zł i nigdzie poza TT nie widziałem w sprzedaży (jest w ASO, ale cena kosmiczna). W zeszłym roku w marcu była promocja - aktualizacja na 18 miesięcy w cenie rocznej. Na karcie widziałem zapisany numer VIN, raczej w innym aucie nie ruszy, ale sprawdzić nie miałem okazji. Warto zadzwonić do TT po informacje z pierwszej ręki.

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie widzę jest promocja na aktualizację map Europy Wschodniej - 30%

Mam jeszcze pytanie, czy kupno nowej mapy uprawnia również do jej aktualizacji przez określony okres?

Ze strony raczej wynika, że 280zł to tylko cena za zakup mapy i koniec.

Nie obejmuje nawet 90 dniowa "Gwarancja najnowszych map"

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna opcja to zakup aktualnej mapy. Jak już ja zakupisz to będziesz mieć dostępną opcje zakupu subskrypcji np. na 18 miesięcy. Przez ten okres będziesz mógł pobierać każda aktualizacje map. Ja jak kupowałem mapę Europy oraz subskrypcję, to zmieniłem lokalizacje programu na Niemcy. Kupowałem w Euro i zarobiłem po przeliczeniu w porównaniu do ceny w PLN ponad 30,00 PLN. Zawsze taniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Tomek się świetnie urządził :) 300zł mapa+ pewnie 200-250zł aktualizacja na rok+ 200zł Live na rok.

W sumie drożej niż całe nowe urządzenie TomTom z mapą, a widzę niektóre mają dożywotnią aktualizację.

Kupię tak czy tak nową mapę bo potrzebuję, ale taka refleksja mnie naszła.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Mam najnowszą wersję mapy Europy dla TT Carminat. Czy powinny być widoczne zarysy budynków? Na moim urządzeniu nie widać, ale zarysy budynków są na mapie na stronie TT Routes:

http://maps.tomtom.com/#/map/?center=51.047798858064%2C17.092437542328&zoom=13&map=basic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też zauważyłem, że na mapie obrysy są a w TT w aucie nie. Dzwoniłem do TT i tam powiedzieli, że obrysów nie będzie widać

Edytowane przez BUBU77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mapę europy już kupiłem.

Zaraz po zakupie otrzymałem ofertę rocznej aktualizacji map od TT w promocji za 319,95zł :)

I co ciekawe po pobraniu map zdezaktywowała się opcja czytania nazw ulic. Sprawę jeszcze pomęczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, oferta przyszła przez TThome po instalacji mapy na karcie.

Tylko nie o 50% niższa niż cena zakupu mapy lecz kilka procent wyższa.

Może za jakiś czas będą mnie kusić niższymi ofertami :)

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!