Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Scenika


st4siu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników

 

W poniedziałek wybieram się zobaczyć tego granda a czytając wasze posty widzę ze po samych zdjęciach potraficie dużo powiedzieć, wiec i ja chciałbym was o to prosić

 

http://otomoto.pl/C32961980.html?output=web

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy silniki 1.5 diesel ma skrzynie 6-cio biegową?

 

Kolego St4siu nie piszemy o swoich autach do oceny w temacie innego użytkownika. Wydzieliłem. Aston76

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziw się jeżeli po bliższych oględzinach okaże się, że to rok produkcji 2004, możliwe że końcówka, możliwe że pierwsza rejestracja w 2005 r. Uczulam przynajmniej na to. Ze zdjęć nic więcej powiedzieć nie mogę poza tym, że fotele mi na trochę większy przebieg wyglądają a tak zamocowany uchwyt na telefon może wskazywać na samochód służący do zarabiania pieniędzy czyli przebieg trochę większy niż w opisie. Poza tym ciekawe dla mnie jest to jak ma podgrzewane fotele bo włączników nie widać... może farelką? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski powinny być na plastikach przednich foteli, chyba od strony podłokietnika.

Lifting był w 2006 roku, a dokładnie to chyba w czerwcu. Rozpoznasz np. po tylnych lampach i przednim zderzaku, zostały nieco zmienione - przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Proszę ocenić to auto. Mam jutro jechać je oglądać więc proszę o szybką odpowiedź

Autko ;]

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy w tym roczniku nie ma podłokietników i schowka przy siedzeniach ?

 

Kolego St4siu jeszcze raz przypominam o regulaminie. I jeden użytkownik to jeden temat odnośnie zakupu auta. Połączyłem Aston76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkowy schowek z podłokietnikami nie był we wszystkich egzemplarzach, zwykle wymagał dopłaty a często bywał w pakiecie (w samochodzie mojej żony był to pakiet: podłokietnik, tylne zagłówki rozkładane jako "kołnierze" dla dzieci, czujniki parkowania a wersja wyposażenia analogiczna jak tego z ogłoszenia). Gdy nie ma podłokietnika między fotelami jest duza kuweta z miejscami na kubki. Schowek można dokupić, ważne tylko żeby był kompletny z prowadnicami. Podłokietniki są gładkie do tego wzoru tapicerki (materiał jak boczki foteli).

 

Co do konkretnego egzemplarza:

-zdaje się że nie powinno być błyszczących elementów w kratce zderzaka w tym roczniku, możliwe że wymieniana kratka, ciężko dostać taką bez błyskotek (chociaż to możliwe, wiem po sobie) i używanych oryginałów praktycznie nie ma, same nowe zamienniki (jeżeli akurat są);

-mocno wytarta kierownica;

-dziwne że w tej wersji wyposażenia nie ma błyszczącego schematu biegów (czarny był w wersji Authentique/Alize);

-mały napis Renault na klapie bagażnika jest, chociaż wygląda jakby go ktoś na piechotę doklejał (trochę za nisko i niezbyt równo);

-do sprawdzenia obecność naklejki na prawym progu;

-ciekawe dlaczego klimy nie nabił, przecież to nie jest jakiś wielki wydatek a może wskazywać na jakieś problemy z klimą-do dokładnego dowiedzenia się;

-brak zapalniczki w gniazdku;

-jakie kosmiczne dywaniki :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poliftowych (od II półrocza 2006 r.) ten napis bywał, ale nie we wszystkich. W wersjach od 2008 r. chyba (z listwami w kolorze nadwozia i lampami przednimi z ciemnym wnętrzem oraz właśnie "chromowaną" listwą z przednim zderzaku) już go nie było. Taki wygląd może sugerować że ktoś go doklejał, bo albo mu się spodobał na innych, albo po naprawie blacharsko-lakierniczej. Tak czy inaczej błędy w jego instalacji powinny spowodować obejrzenie z dużą uwagą tyłu samochodu by wyeliminować wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś po dwóch stronach (przy progach) Cięcie

Jeżeli ich nie ma, może oznaczać naprawę blacharsko-lakierniczą.

 

Kolego Ambarass zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!