Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dłuższy postój samochodu


damian_opole

Rekomendowane odpowiedzi

to co wyżej, do tego wynająć garaż, co wcale dużo nie będzie kosztować. To jest wygoda kiedy chce to wstawiam i mnie nie interesuje czy ktoś obije drzwiami, czy sypnie gradem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba tak zrobie,że zaleje do pełna,odłączę aku i po sprawie. A czuwać będzie mama nad Megi:) Nie miałbym problemu gdyby ojciec był na miejscu,ale też pracuje za granicą tyle że w Norwegii. Dzielnica u mnie podobno najspokojniejsza w mieście,ale zdarzają sie przebicia opon czy połamane lusterka.

Żeby jeździć to trzeba zalać,a ceny paliw w Nl pewnie wyższe niż u nas,wiec dodatkowy wydatek.

 

Jeszcze jedno pytanie czy szyby lekko otworzyć??

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie są dużo wyższe niż u nasj. Poszukaj po okolicy czy ktoś nie ma garażu do wynajęcia. To nie jest duży koszt.

Edytowane przez lukwisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprzeciwko mnie parking strzeżony 120zł za miesiąc,ale siedzi tam dziad który zawsze jest wstawiony i strzeżonego parkingu bym tego nie nazwał;)

A na parkingu przed blokiem gdzie parkuje mamy monitoring i jest ochrona w bloku,co prawda jakiś dziadek 60letni,ale daje rade;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeczytałem całość .Naprawdę nie masz żadnego znajomego czy rodzinki, nawet ciut dalej niż mieszkasz, u której zostawisz auto na ich podwórku, garażu? Może ktoś się znajdzie. No fakt, czasem nie ma miejsca, ale.....może. Pod gołym niebem to strach zostawiać na noc. Niestety większość musi......Najlepsze stare gospodarstwo rolne, stodoła, plandeka i niech czeka na swój dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie masz żadnego znajomego czy rodzinki, nawet ciut dalej niż mieszkasz

Mam rodzinkę nie daleko 100km ode mnie,jest tam garaż,ale zajęty,a znajomym nie chcę zostawiać,bo jakby co to wiadomo nie ma winnego;(

Ceny wynajmu garażu wahają się między 130 a 160zł w mojej okolicy,na te 6 miesięcy się opłaci;)

Mógłbym zostawić kluczyki mojemu 16 letniemu bratu,odpaliłby od czasu do czasu,ale sam niedawno byłem w jego wieku i wiem jakie głupie pomysły chodzą po głowie.Wystarczy sobie przypomnieć ostatnią tragedię jak gówniarz wziął kluczyki rodzicom od Scenika i wylądowali na drzewie...

 

Możesz mi go dać na pół roku o ile nie rozleci mi podczas jazdy np. za granicą...:P

Jeśli zrobisz w nim w międzyczasie droższe naprawy to jeszcze dzisiaj jestem w Poznaniu hehe ;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...tankować do þełna, ale teraz mamy już letnie paliwo. To ma jakieś znaczenie, gdy kolega zatankuje letnie i zostawi auto do zimy? Oto jest pytanie :D To mżze jeszcze dolać coś naa cały bak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zamarzanie. Woda w paliwie pogarsza jego jakość co może się potem źle odbić na wtryskach. Pół litra wody na 10l paliwa jest dużo gorsze niż pół litra na 60l on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!