Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ustawienie karty


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Czy da się zrobić coś takiego ze dajmy na to siedzę sobie 5 metrów od auta na ławce czyli dość blisko, mam auto zamknięte ale działa to tak ze jak się jest blisko auta wystarczy załapać za klamkę chyba dwa razy i się otworzą drzwi, da się to wyłączyć? Chce tak aby drzwi otwierały się dopiero po przycisku na karcie, to samo tyczy się np tego ze nie powinna być możliwość odpalania silnika bez włożenia karty do miejsca na kartę bo wystarczy ze sobie jestem blisko auta mam kartę w kieszeni a ktoś sobie może wejść i odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj każdy chciałby w drugą stronę :) Być może wystarczy przeprogramować komputer, albo odłączyć anteny HF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odpalaniem to nie próbowałem, ale z otwieraniem zamykaniem, to chyba ma dalszy zasięg z 5-10 metrów idzie otworzyć auto, tyle mam około z pokoju do samochodu jeśli postawie go na dworze, i nie raz zamykam nie wychodząc z pokoju jak wstawię auto do garażu, to trochę ścian po drodze z mojego pokoju jest i mogę go zamknąć otworzyć z pokoju, czasem owszem nie łapie bo dużo ścian po drodze ale idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie raz zamykam nie wychodząc z pokoju jak wstawię auto do garażu, to trochę ścian po drodze z mojego pokoju jest i mogę go zamknąć otworzyć z pokoju

Ale to zamykasz/otwierasz "z pilota". Zostaw kartę w domu 5m od auta i spróbuj je otworzyć ciągnąc za klamkę. Życzę powodzenia!

 

ja z III piętra otwieram i zamykam, jak potrzeba

Taki zasięg to ja też mam, ale ciągnąc za klamkę nikt z takiej odległości nie otworzy, a o to chodziło.

 

Dodano: 10 cze 2014 - 01:31

Z odpalaniem to nie próbowałem, ale z otwieraniem zamykaniem, to chyba ma dalszy zasięg z 5-10 metrów idzie otworzyć auto

Na rysunku nie jest zasięg karty, tylko zasięg Hands Free Edytowane przez dcst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!