Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

montaż lusterek elektrycznie składanych


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, postanowiłem zamontować lusterka elektryczne, zakupiłem więc komplet - lusterka, 2 wiązki sterownik i panel. Faktycznie wybrali mi ładne nie zniszczone elementy, tylko lusterka trochę stare - 2009 rok, a ja mam auto z 2013. Nic to wyglądają prawie ok, ale nasuwa mi sie jedno spostrzeżenie. Moje dotychczasowe lusterka ręcznie składane po złożeniu mają jeszcze jakieć 0.5 cm do plastiku, elektryczne zaś po złożeniu (narazie ręcznym bo czasu brak na montaż) dotykają do tych dużych plastików, które montuje się do drzwi. W miejscach styku powstały widoczne dołki od skadania przez te lata i nie wygląda to ładnie. Wniosek z tego że silniki od składania łapią opór dopiero do dojściu do tych plastików - nie mają ogranicznika wewnętrznego i dlatego wyrabiają wgniecenie. Czy u kolegów jest identycznie?

 

Dodano: 10 paź 2014 - 13:33

Nikt nie wie czy jak?

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w nowym aucie jest około pół centymetra (może trochę mniej) luzu po automatycznym złożeniu i nawet ręką nie da się mocniej dopchnąć.

post-73314-0-01124200-1412943410_thumb.jpg

Edytowane przez Firan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli albo coś poprawili, albo jak zwykle w Reniach kiepska powtarzalność produkcji tz."jak wyjdzie".. Wielkie dzieki, ciekawe jak u innych kolegów.

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli u każdego inaczej. W mojej po złożeniu lusterka odstają znacznie od plastyku przy drzwiach. Aż zazdroszczę jak patrzę na inne auta gdzie po złożeniu obudowy lusterek ustawiają się równolegle do płaszczyzny szyby, plastykowych osłon czy innych elementów wykończenia drzwi. Gdyby była regulacja to można by to skorygować-jak ktoś coś wie w temacie to proszę/-simy o info.

W instrukcjach montażowych lusterek trudno dopatrzyć się informacji nt możliwości regulacji kąta składania lusterka ale jak to na naszym forum może ktoś temat rozpoznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!