Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup meganki


ropuch15

Rekomendowane odpowiedzi

witam

podepnę sie do tematu też się rozglądam za meganą i natrafiłem na takie cóś

 

http://olx.pl/oferta/megane-luxe-privilage-CID5-ID7ff9z.html#4adaaba2fa

 

dzwoniłem do gościa ma przesłać mi VIN i jak wsio będzie pasować to się po nią przejade - tylko szkoda że nie 2.0 :(

 

Kolego Ropuch15 nie ładnie pisać o swoim zakupie auta w temacie innego użytkownika. Wydzieliłem. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

10 lat i 53 tys. przebiegu? Ale z drugiej strony to chyba jakiś salon sprzedaje, więc może nie cyganiona.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w servisie i wszystko się zgadza mam nawet wydruk, foty robione pod salonem sprzedaje prywatny koleś, tylko ta cena deczko szalona i tak się zastanawiam czy jutro po nią nie uderzyć

a tak na marginesie w marcu 2013 roku kupiłem dla koleżanki żony też salonową i z przebiegiem 57 tys.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena spora jak za 2004r, te 15 tyś to cena odpowiednia, jeżeli faktycznie jest w bdb stanie z tym przebiegiem, czasami lepiej dołożyć niż kupić pazia za dyche, facetowi pewnie nie bardzo zależy na sprzedaży i wystawił sobie dla jaj, jak ktoś da to sprzeda jak nie to nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w dobie tyle szrotu na ulicach i komisach, facet wcale nie chce tak dużo, owszem wydaje się nieadekwatnie do rocznika ale z drugiej strony liczy się ogólny stan auta a tutaj jeśli przebieg jest autentyczny to daje on gwarancję, że to auto jeszcze dłuuuugo pojeździ w miarę bez nakładów większych a może i mniejszych. W tym momencie jakbym szukał samochodu i miał jakieś 15-16 tyś. to bym szukał tego rodzaju okazji. Poczekaj, jeśli Ci się nie pali, facet zmięknie albo sprzeda, ale innego roziwązania nie ma.

Swoją drogą, ładny kolorek, podoba mi się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w dobie tyle szrotu na ulicach i komisach, facet wcale nie chce tak dużo, owszem wydaje się nieadekwatnie do rocznika ale z drugiej strony liczy się ogólny stan auta a tutaj jeśli przebieg jest autentyczny to daje on gwarancję, że to auto jeszcze dłuuuugo pojeździ w miarę bez nakładów większych a może i mniejszych.

zgadzam się w 100%. Mi się wydaje, że facetowi nie zależy na sprzedaży, jak się trafi ktoś za 17 to puści. Sam robiłem badanie rynku, miałem wystawionego swojego za 16,5 i po 1 dniu pierwszy telefon, ale wymieniony rozrząd z kzfr, tarcze, klocki, nie ma sensu, nie ma ciśnienia, jeszcze troche się pojeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanka żona dzwoniła i koleś powiedział że z ceny nie zejdzie i zimówki się znajdą ot i tyle na razie w temacie

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej firmy zimówki i jeszcze pachnace nowością czyli do dwóch sezonów warte około tysiąca więc i to się liczy. Osobiście jak miałbym taką furę w okolicy i potrzebował coś kupić to wydałbym więcej i spałbym spokojnie :P

Kupisz coś taniej z niewiadomego żródła to zawsze loteria, sam kupiłem od handlarza aczkolwiek co ma dobrą opinię i mogę powiedzieć, że się udało, bo przez pierwszy rok nic nie robiłem, nawet klima była nabita ale to raz się uda, raz nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!