Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III


benny

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć co doświadczeni użytkownicy sądzą o ogłoszeniu, którego link zamieszczam poniżej.

 

http://otomoto.pl/renault-megane-tom-tom-zarejestrowany-C32813220.html

 

Wiem, że po samych zdjęciach i opisie trudno wywnioskować więcej niż tylko stosunek ceny do rocznika/wyposażenia lub zweryfikować wyposażenie (widziałem na forum znawców wyposażeń każdego z roczników :)). Chodzi mi głównie o to, czy cena jest realna za taki samochód? W końcu tylko 32000 przebiegu i rocznik 2012. Wyposażenie nie powala, ale mi wystarczy klimatyzacja i wspomaganie, co porównując z moim dotychczasowym samochodem i tak jest "wypasem".

<><><><><><><><><><>><><><><>

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć kilku rzeczy o silniku benzynowym 1.6. Czasami jest on w wersji 100 konnej a czasami 110. Na czym polega różnica? Czy 100 konny (oferowany w samochodzie z przedstawionego ogłoszenia) jest 6 czy 5 biegowy? Jak z żywotnością silnika? Czy ewentualnie możecie polecić jakaś dobrą benzynę montowaną w Megane (diesel mnie nie interesuje)?

<><><><><><><><><><>><><><><>

Wersja ta nie ma też ledów, które fajnie wyglądają. Widziałem na allegro, że oryginalne lampy można dokupić. Czy taki montaż później jest możliwy?

<><><><><><><><><><>><><><><>

Z góry dziękuję za opinie :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowałem takie przez tydzień 100 koni i 5 biegów to porażka w tym aucie, spalanie przy spokojnej mojej jeździe oscylowało w okolicy 8-9L, jak odbierałem to średnia była około 12 l.

1.6 110 ma skrzynie 6b

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił i ja odpuściłem. Silnik fajny bo można go zagazować i na tym kończą się plusy no może dodatkowym atutem cena. Nowego grand toura z tym silnikiem można wyciągnąć za 56 tys.z salonu. Jak dla mnie to zdecydowanie za słaby motor.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!