Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ogrzewane lusterka montaż - Fluence


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie chce do swojego fluenca 1.6 benzyna 2010rok dołożyć ogrzewane lusterka, po obu stronach dochodzą kable do wtyczki przy lusterkach ale: po prawej stronie (pasażera) po załączeniu ogrzewania tylnej szyby jest zasilanie do ogrzewania lusterka na pinach opisanych w instrukcji a po stronie kierowcy brak zasilania na przeznaczonych do tego pinach. Po stronie kierowcy wg schematu przewody wychodzą z modułu drzwi kierowcy, czy ktoś się może orientuje czy nie trzeba (można) włączyć opcji grzania lusterek clipem??? Bardzo proszę o pomoc, Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę oczywiście wykluczyć uszkodzonego przewodu ale ja jestem I właścicelem pojazdu i nic z drzwiami nie było robione

 

Dodano: 05 sty 2015 - 20:03

airbites czy jesteś pewien że tej funkcji nie trzeba aktywować clipem, dzwoniłem już do wielu serwisów i w każdym mówią co innego, oczywiście zero konkretów

Edytowane przez wojtch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinas_ ja myślę że ona nie była włączona, po stronie pasażera jest zasilanie bo + przychodzi bezpośrednio ze skrzynki bezpieczników a postronie kierowcy po module w drzwiach kierowcy więc jak możesz lub ktoś inny to proszę napisać czy taką funkcje można aktywować czy nie, pytałem w kilku ASO i bez odpowiedzi w załączeniu schemat 240-lusterko pasżera zasilanie pin 1 i po stronie kierowcy 239- zasilanie pin 1 po module 1122 , nie ma nigdzie schematu tego co kryje w sobie ten modul 1122

lusterka i moduł drzwi kierowcy.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, a nie znasz kogoś może z okolic dąbrowy górniczej Dąbrowy Górniczej kto by się tym bawił i miał sprzęt, jak coś to napisz to podam maila. pzdr

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak moge sprawdzić czy moduł ma wyjście, demontaż tapicerki drzwi i sprawdzenie czy kabelek (ten co zasila ogrzewanie lusterka) jest w kostce wpiętej do modułe? czy możesz mi podać do siebie nr telefonu? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!