Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane 2 jak sądzicie warto?


kobeee83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem laikiem co tyczy się samochodów ale znalazłem fajną meganeczke i będzie to moje pierwsze "reno" w życiu.

Czy po tym ogłoszeniu myślicie że warto? Bo cena w miarę stąd moje zapytanie jak oceniacie po zdjęciach?

Podaje link do ogłoszenia.

http://otomoto.pl/renault-megane-klimatyzacja-kpl-kol-zimowych-na-alufel-C35476630.html

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji i z góry dziękuję:)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez kobeee83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód na zdjęciach wydaje się być ok, ale warto go obejrzeć z kimś kto się zna na mechanice, ew. podjechać z nim na stację kontroli pojazdów.

 

Może napisz coś więcej, jakie masz wymagania co do samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie o to mi chodziło co sądzą ludzie znający się na tym:) Podstawą dla mnie jest aby nie inwestować i jeździło a przebieg tutaj fajny rocznik też więc blachy będą ok ale ciekawi mnie czy to nie bylo bite stąd te przeróbki. Tak po oględzinach planuję jechać na stacje do renault niech to obejrzą czy nie jest za bardzo zajechane:)Ale wizualnie wygląda na zadbane:) I ta cena w komisie całkiem niska stąd moje podejrzenia.

Edytowane przez kobeee83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dokładnie treść ogłoszenia. Auto jest powypadkowe. Na pewno przód i to niedokładnie spasowany. Tył do sprawdzenia i nie sugeruję się wyłącznie brakiem literek z nazwą modelu.

Myślę, że jeśli będziesz jednak upierał się przy zakupie tego sprzętu, to obowiązkowo kanał i trzeba sprawdzić calusieńką podłogę.

Auto w środku wypicowane,jednak tu i ówdzie widać ślady dość brutalnej eksploatacji.

Odnośnie ostatniego Twojego wpisu. Zakup od handlarza jest gwarancją poniesienia dalszych wydatków na dalszą eksploatację a czasem na reanimację auta.

Co do przeróbek - albo pozbierane było coś w miarę taniego na szrocie i użye to zostało do naprawy nadwozia lub też do max. zamaskowania nienaprawionych miejsc - albo rzeczywiście ktoś zaszalał, pobawił się w tuning, ale powinny zostać po tym dziele jakieś faktury lub paragony (sprawdź czy lampy są z homologacją).

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję i o taką fachową poradę mi chodziło:) Bo sam za bardzo nie wiem od czego zacząć bo za chwilkę jadę obadać:)

 

Dodano: 08 sty 2015 - 15:27

Właśnie wróciłem z oględzin i wszystko to co zauważył extreme666 okazało sie prawdą:) Auto totalna katastrofa wizualnie i nędznie przykryte:) Prawie cały samochód do malowania. Przednia szyba też była wymieniana i jeszcze kope różnych rzeczy o których naprawdę nie warto mówić:)

Bardzo dziękuję za porady:)

Pozdrawiam

Edytowane przez kobeee83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie warto. Sam byłem laikiem jeszcze do niedawna i szybko dałem się złapać dobremu sprzedawcy - a raczej dobremu pod względem reklamy. Auto awaryjne, kosztowne w naprawie. Nie zlicze juz ile razy byłem u mechanika przez dwa lata uzytkowania. Można by wypisywać o wadach na 20 linijek, ale tu masz dobre podsumowanie http://www.motospace.pl/porady/renault_megane_ii_1.6_16v_na_warsztacie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!