Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Masz ciekawy materiał wideo związany z motoryzacją?
Dodaj go do na naszej bazy - kliknij tutaj, wybierz kategorię i dodaj film

grzes74

Ogólne Oryginalne części Renault prawie o połowę taniej

Recommended Posts

Czołem,

Niedawno fundowałem przegląd 60k/3Y Renacie. - ASO.

Kilka dni po przeglądzie natknąłem się na sklepik w okolicy Krakowa z bardzo dobrymi cenami części (oryginałki).

Na kilku elementach jest prawie pół z tego co wołają w ASO czy kilkanaście procent mniej z tego co wołają w np.: w InterCars

link do sklepu:

http://www.renault-czesci.pl/

Korzystał ktoś?

Ja korzystałem i zawsze najpierw patrze czy mają części.

W ubiegłym roku zamawiałem wąż odmy, bezpiecznik (30A?) i bagnet oleju.

<ok>

A odbieraliście osobiście? Mam do nich 10 km, ale z tego co kojarzę, tam nie ma żadnego sklepu, ani sloganu.

Jak się sprawdzi na google map to ten adres rzeczywiście jakiś dziwny jest, jakaś boczna polna droga. Ale na stronie jest napisane, że można płacić za pobraniem, więc jak nie ma towaru to nie ma pieniędzy. Kurcze trzeba będzie pomyśleć bo nikt nie wie o co może chodzić z tym ręcznym po wymianie klocków a tam mają linki ręcznego za 180 zł. Tyle to dorobienie będzie kosztowało albo i więcej a oni piszą, że to oryginał hymm.

Wszystko super tylko dlaczego zapomnieli o silniku 2.0 16V?? <dobani>

Może gość prowadzi wyłącznie handel przez Internet. Jak będę tamtędy przejeżdżał to zobaczę o co biega.

Dodano: 04 lut 2015 - 21:22

Potwierdziło się powyższe. Towar po uzgodnieniu można odebrać w Luborzycy.

Panowie ceny u tego Gościa to żadne aj waj. W okolicy Warszawy mam znajomego, który prowadzi sklep w piwnicy swojej chałupy i jak posprawdzałem ceny tego spod Krakowa i znajomego to mam jeszcze taniej. Przykład pierwszy z brzegu: końcówka drążka kierowniczego lewa/ prawa Kraków 62zł/ sztuka a u mnie 57zł/ sztuka. Dodam, że mam możliwość wziąć FV na innego znajomego więc vacik wraca do mnie czyli 23% od tych 57zł zostaje w kieszeni.

Widzisz - atutem sklepu jest to że jednak jest blisko - i ja wolałbym podjechać te 10-15 km i odebrać części osobiście. Skoro i tak jest wyraźnie taniej niż w ASO. A właśnie kończą mi się tylne klocki...

Ja przez neta bym nie zamówiła.

Edytowano przez aston76

Też natrafiłem na ten sklep i sam się zastanawiam nad zakupem u nich kilku części jak rozrząd na przykład. Przebicie jest w cenie duże. Macie jakieś bardziej nowsze opinie o tym sklepie?

Jeśli chodzi o Moto-Dynamic to do poprzednich moich Renault zawsze zamawiałem u tego Pana i zawsze wszystko było ok więc śmiało można kupować o ile ktoś chce,ja nie narzekałem.

To jest moja opinia.

Ja tez parę razy zamawiałem na http://www.renault-czesci.pl/, głownie olej/filtry i wszystko zawsze było cacy. Szybko i sprawnie. Dziś zamawiałem tarcze tył i wg statusu już wysłane :)

Edytowano przez behbeh

Ja przez neta bym nie zamówiła.

a ja tak :)

nie ma ryzyka, tylko musi być sprawdzony dostawca

Edytowano przez Kaloteck

Z tymi oryginałami to może być jeden zonk... to mogą być części, które długo leżały na magazynach... np 2010-2012 rok produkcji

rosol, pewnie masz rację. Jest to sklep w stylu outlet lub koleś leci na granicy opłacalności. Dla nas konsumentów nie ma to znaczenia :) cena jest przystępna więc cieszmy się :)

"leżakowanie" części najbardziej może odczuwalne w "skutkach" podczas zakupów np. pasków itd (elementu gumowe)- guma też ma swoją trwałość nie tylko w km ale i w latach

"lekko" odświeżam temat, ktoś coś powie więcej na temat tego sklepu ? ceny faktycznie bardzo konkurencyjne nie mówiąc już o kzfr...  na necie za bardzo nie ma opinii o tym sklepie....

Miałem do zamówienia sporo części. Zależało mi, aby wszystkie części były oryginalne Renault. Kompletny rozrząd wraz z pompą wody, uszczelniacze wałków i wału, pasek osprzętu + napinacz, uszczelki przepustnicy (oring x 2), uszczelki kolektora ssącego x4 + 1 (uszczelka odmy), filtr oleju, powietrza, kabinowy z węglem zamówiłem w sklepie Frauto.pl. Sprawdzałem w różnych sklepach specjalizujących się w sprzedaży części do Renault. W sklepie Frauto.pl na plus: miła obsługa, szybki kontakt i sprzedawca wszystko wyjaśnił.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się