Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane2 kupno


piotrek666

Rekomendowane odpowiedzi

Jako "weteran-poszukiwacz" powiem Ci tak:

- bardzo ciezko za taka kase cos ciekawego wyszukac :-/

- jesli diesel to 1.5, koledzy nie wspominaja o padajacych turbinach w 1.9 :-/

- malo jezdzisz bierz benzyne, diesle w tej kasie beda mialy przebieg ok.150-200k

- znajdziesz cos, zapodaj zdjecia zawsze cos skrobniemy o autku

 

Jesli podoba Ci sie bialy to tu masz w czym wybierac: link

 

PS.

Wlasnie wrocilem z Wa-wy - kolejna Mega obejrzana i... nic.

2006, 1.5DCI, 78k przebiegu, z salonu... walona w przod i tyl, "po za" tym calkiem fajna.

Ale jest nadzieja, po drodze wstapilem do firmy, ktora sciaga z Belgii i wlasnie jedzie do nich 2006.10, 1.5DCI, 26k przebiegu (wlasciciel twierdzi, ze w srodku nowka) - pokazal mi zdjecia jeszcze z Belgii i czuje, ze to bedzie ta 8-) Oczywiscie wizyta w Reno na diagnostyce obowiazkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaje sobie sprawe, ze przebieg moze byc inny - zakladam 126k i wcale by mi to nie przeszkadzalo, a jest calkiem realne. Snap auto ma 14 miesiecy, pelna dokumentacje i jak pisalem pojade na sciezke zdrowia :( A wizualnie juz potrafie m/w okreslic przebieg Megi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szukać trzeba, a juz taki to los ze jak sie ma ulubiony i wymarzony kolor to się kupi inną...ale tak na powaznie kolor sie nie liczy jak widac ze autko zadbane jest i kompletne papiery.No na pewno nie licz ze cos dobrego znajdziesz i taniego(zdarza sie ale bardzo bardzo rzadko).Ja bym bym był przy benzynie jak srednio jezdzisz albo 1.9 ale szukac ze swiecą takiego w dobrym i pewnym stanie...Mówią szukajcie a znajdziecie:)Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem mało osób sprzedaje w pełni sprawny samochód, który nie sprawia im problemu (nie mówię o firmach), bo mało jest w Polsce osób, które sprzedają auto dlatego, że im się "znudziło". Dlatego KAŻDY używany samochód od osoby prywatnej, i KAŻDY samochód sprowadzany z zachodu będzie miał jakąś wadę. Problem polega na tym, żeby znaleźć samochód z jak najmniejszą ilością problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kataryniarz dzięki za link z białymi megankami ale niestety biały odpada dziś oglondałem jedną megi 1.5 disel u mnie w komisie ale niestety koszmar na liczniku 95 tyś a kierownica zdarta jak by miała 350 tyś w środku zniszczona z przodu bita z odpaleniem duży kłopot chodziła jak stary rozklekotany disel z tłumika łuna dymu świerzo sprowadzona rocznik 2005 . a tak na marginesie rocznie robie autkiem między 10 a 15 tyś kilometrów też troche się wacham czy disel czy benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!