Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana żarówki a ustawienie świateł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem. Wymieniałem dziś przepaloną żarówkę w prawej lampie i podczas wpinania kostki wepchnąłem lampę do środka, tzn. przeskoczyło mi na trybie ustawianie wysokości święcenia. W miarę możliwości podniosłem środek lampy ale świeci mi teraz za nisko. Nie ma możliwości już podkręcania wyżej bo przeskakuje na pokrętło.

Co w takiej sytuacji robić, spotkał się ktoś może z podobnym problemem?

Czy muszę teraz wszystko rozbierać aby dostać się do lampy czy są jakieś prostsze sposoby?

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam Cyprian

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości ? co to znaczy? Albo urwałeś mocowanie odbłyśnika, albo wyskoczyło z regulacji, taką operację, wcisnąć na tą samą pozycję będzie ci ciężko, tym bardziej że jesteś laikiem, najpewniej dla ciebie będzie zdemontować reflektor, zaglądnąć do środa, obejrzeć uważnie gdzie dane mocowanie wyskoczyło, a w tym przypadku są 3 mocowania odbłyśnika, jeśli się da i nic nie jest urwane, liczmy na to, że tylko wyskoczył odbłyśnik z gniazda mocowania regulacji, nie liczyłbym że wyskoczył akurat gdzie jest silniczek regulacji, tam gdzie wyskoczył podgrzewasz opalarką/ po chwili wciskasz na swoje miejsce. Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wcisnąłem odbłyśnik z powrotem ile się dało, wszystko się trzyma. Pojechałem na stację diagnostyczną sprawdzić czy dobrze jest ustawione i okazało się, że diagnosta musiał delikatnie opuścić lustro. Czyli reasumując nic poważnego się nie stało ale na przyszłość trzeba uważać przy wciskaniu kostki.

Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!