Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

coś posułem w regulacji podnoszenia świateł


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wymiany żarówki postojowych popełniłem błąd i wyciągnąłem silniczek podnoszenia świateł. Usłyszałem jakby coś malutkiego wypadło ale nie udało mi się znaleźć co to było. Założyłem z powrotem i ten reflektor nie reaguje na podnoszenie – drugi OK. Co mi mogło wypaść? Co robić? Wygląda jak na obrazku (obrazek z netu, nie mój konkretnie)– czy brakuje czegoś na końcu tego zielonego z kulką?

pomocy :)

pozdrawiam serdecznie

 

subcom

post-79132-0-34895600-1424185712_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, ciężko trafić, po wyjęciu lampy poszło gładko. Wyjęcie lampy nie jest trudne, chyba że są małe dłonie można to pominąć. Powodzenia

<ok>

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nel, twoja instrukcja/obrazek mówi żeby odsunąć zaczep żeby się nie wyłamał - mam go czy wyłamałem?? - załączyłem 2 zdjęcia. Pytam bo rysuenk/szkic nie daje jasności. Ten zaczep jest na silniku czy na obudowie reflekora? Jak rozbierałem pierwszy raz=psułem to miałem wrażenie że słyszę jakby coś spadło - to mogło być to.

Rozumiem, że obrócić o 1/8 obrotu na zewnątrz (z rysunku) jest żeby zdemontować silnik. montując go z powrotem wkładam i przekręcam o tą 1/8 w stronę środka samochodu - może tu coś robię źle??

Dotychczasowe próby nie pozwoliły złapać tego zatrzasku wewnątrz lampy - przyłożyłem lusterko - widziałem coś (biały plstik) co jest w dużym uproszczeniu górą litery "Y" co musi być tym zatrzaskiem. Sam silnik OK - przy "4" zielone trzpień z kulką jest max wysunięty.

Wag, w jaki sposób małe dłonie mogą pomóc? - jest jakiś myk żeby trafić dobrze tym trzpieniem w zatrzask. Ja docieram tam z ręką ale silniczek wchodzi do tego otworu/gniazda tylko w jeden sposób i nie łapie zatrzasku.

 

pozdr.

subcom

post-79132-0-83899200-1424291831_thumb.jpg

post-79132-0-10014400-1424291863_thumb.jpg

Edytowane przez subcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!