Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przycisk Start/Stop


Rekomendowane odpowiedzi

na początku też myślałem nasz oryginalny przycisk przerobić,ale widzę,że szkoda czasu na niego ,jak kolega wyżej zauważył przycisk jest bardziej skomplikowany ,a ten z laguny w kilka sekund łatwo się rozbiera .

gojgienco do dziennych próbowałem dać jak najbliżej ,ale wtedy trzeba mocno rzeźbić przy kratkach (które nie są jednakowe),i ciężko jest nie naruszyć oryginalnych mocowań halogenów ,trzeba by wtedy nową ramkę samemu stworzyć na dwa takie światła,to już za dużo pracy było .Płaskie światła mi nie pasowały już przy pierwszej przymiarce ,dlatego teraz są okrągłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przycisku to też wolałem zakombinować z tym od Vela, niż przerabiać oryginalny od SC...

obstawiam że andrzej widziałeś jak to zrobiłem... trzyma się dobrze i nie wylatuje, jeżeli znajdzie ktoś lepsze rozwiązanie to może przerobię...

 

 

jak zrobię zdjęcia jak zamontowałem dzienne to podrzucę ;)

ja wykorzystałem kawałki zderzaka (część gdzie montowana jest tablica rejestracyjna) z innego samochodu i je przeprofilowałem opalarką aby nałożyć od wewnątrz zderzaka na obsadzenie ramki, chodziło mi o to aby je dobrze zamontować, aby nic nie rdzewiało tam i dało się je równo ustawić...

 

Dodano: 22 lut 2015 - 20:02

Czyli musiałbyś tworzyć nowego manuala specjalnie dla tego forum...

na obecną chwilę nawet jak bym chciał to nie mogę utworzyć takiego tematu w tamtym dziale więc...

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obecną chwilę nawet jak bym chciał to nie mogę utworzyć takiego tematu w tamtym dziale więc...

manual tworzysz u siebie w komputerze, najlepiej od razu zapisany jako .pdf Potem wchodzisz w download i tam klikasz wyślij plik. Wypełniasz puste wymagane pola, takie jak tytuł, ewentualny opis i wybrana grafika i wysyłasz. Dalej już robota moderatorów, którzy sprawdzają co to jest, czy poprawnie jest wyświetlane i zatwierdzają jeśli nie ma nic do poprawy.

Po zatwierdzeniu plik z manualem jest dostępny dla wszystkich, nawet nowych....

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

rozśmieszyłeś mnie gojgien :D tyle to jeszcze umiem zrobić B) :P :P

nie pamiętam regulaminu ale chyba problem leży po stronie ilości postów (nie chcę mi się tego sprawdzać)ale to kwestia czasu...

na początku tygodnia sklecę w formie pdfa

 

Dodano: 23 lut 2015 - 20:17

plik zamieszczony

http://megane.com.pl/files/file/279-przycisk-startstop-w-scenicu-ii-z-laguny/

wersja pierwsza, uwagi mile widziane - będziemy poprawiać ;)

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!