Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Malowanie plastików MEGANE III COUPE


lukaseko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę pomalować srebne plastiki na czarno (zderzak przedni) czy wie ktoś jak je zdjąć? Bo nie mogę żadnego poradnika znaleść.

Megane iii coupe

Oraz czy da się jakoś zdemontować przedni znaczek, bo potrzebuję pomalować ten biały plastik co jest wokół niego, ponieważ mam tam odpryski.

 

To w czerwonych kółkach na foto w załączniku

Cięcie

 

lapka2.gif

Regulamin Zasady dodawania zdjęć

Czas na poprawę 48h

Krzychu

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jest przykręcone od wewnątrz maski. Przyświeć w otwory technologiczne w tym obszarze i załatwione. Plastyki ze zderzaka (te czarne odstające nad powierzchnię malowanego zderzaka) bezpieczniej od środka - ale weź się tam dostań! Próbuj podważać ale nie żadnym wkrętakiem tylko takimi specjalnymi plastykowymi płaskownikami do demontażu. Można je kupić chyba nawet na sztuki na alle. Komplet jest opłacalny jak ktoś zawodowo robi demontaże. Albo podjedź do Chłopaków od car audio - na bank będą to mieli bo bez tego kiepsko szłaby robota w ich przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

Ok, spróbuję odkręcić znaczek, myślałem, że może on przyklejony jest :P

A co do plastików, to ja potrzebuje zdjąć te srebrne, co są pod tymi czarnymi plastikami wystającymi w zderzaku i zastanawiam się czy to jest możliwe, ale widzę że dużo osób ma to pomalowane na czarno, więc jakoś musieli to ściągnąć, a nie chciałbym demontować całego zderzaka, bo się na tym po prostu nie znam :P

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Srebrne wkładki też będziesz miał na zatrzask. Tylko uważaj przy podważaniu - zastosuj metodę i narzędzie , ok tórym Ci wcześniej pisałem.

 

witam. czy kolega Krzychos wie jak zdjąc listwy plastikowe na drzwiach?? oraz tą drugą mniejszą częsc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym dolnym rogu drzwi (po stronie przeciwnej od zawiasów) jest zaślepka, pod nią wkręt. Trzeba go odkręcić. Następnie całą listwę trzeba równolegle do płaszczyzny drzwi posunąć do tyłu samochodu (przy założeniu że drzwi są zamknięte). Jak się przesuną ze 2cm, to wystarczy je po prostu wyjąć prostopadle do drzwi. Tylne drzwi identycznie, poza wkrętem - ten znajduje się pod zawiasami na dole.

 

Właśnie zauważyłem, że chodzi o Coupe. Tylne listwy trzeba akurat podważyć prostopadle do blachy (wg instrukcji przyrząd "car. 1363"). Tu się nic nie przesuwa.

Edytowane przez Michal_C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!