Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wakacje tuż tuż, czas wybrać bagażnik dachowy.

Na rynku jest kilka dostępnych modeli, potrzebuję bagażnik dachowy do Scenic III phI

W związku z tym mam kilka pytań, i proszę o opinię osób użytkujących bagażnik dachowe różnych producentów.

Jakiego producenta polecacie: Thule, Cruz, AMC czy może orginał z serwisu.

Mam pytanie czy model orginalny kat. 7711424761 posiada tzw. rowek T do montażu np. bagażników rowerowych.

Mój głównie będzie wykorzystywny do przetransportowania trzech rowerów.

Z góry dziekuję za propozycje i opinie.

Pozdrawiam

Edytowane przez buczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że chętnie kupił bym używany

Tak udało mi się kupić kilka lat temu do Scenic II

Do Scenic III bardzo mała lub zerowa podaż na rynku trudno coś napotkać na stronach aukcyjnych

Dla zainteresownych posiadam na zbyciu bagażnik do Scenic II z dwoma kluczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena niecałe 500 zł

 

Dodano: 13 cze 2015 - 21:14

Wczoraj dotarł bagażnik, jeszcze nie montowałem, pierwsze oględziny wysoka jakość wykonania

Po nadrukach na gumowych elementach ochronnych to producentem jest BOSAL

Jak zamontuję i przejadę kilka tras napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to fatalnie się obsługuje towar na dachu Scenica...jeśli chodzi o o rowery to mam trzy uchwyty-środkowy jest prawie niedostępny,trzeba łazić po progach.Zewnętrzne też nie najlepiej.Do tak wysokiego auta jak Scenic lepszy jest bagażnik na hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już to przerabiałem z Scenic II, tak więc dam sobie radę.

Mam pytanie natury technicznej, myślałem że bagażnik jest mocowany we wnękach drzwi śrubami, a tu zaskoczenie w elementach mocujących bagażnik są kołki prowadzące, tak więc po co jest gwint w tych otworach. Jak jest u was.

 

Dodano: 29 cze 2015 - 20:36

Montaż z problemów, instrukcja czytelna i wszystko pasuje bez problemu

Sytem mocownia wydaje się solidny, ciekaw tylko jak to zniesie lakier w miejscach podparcia

Wrażenia z jazdy: ok 90 - 100km/h staje się głośny (poprzedni bagażnik do Scenica II mniej hałasował - moje zdanie)

Generalnie auto dziwnie wyglada, belki w przedniej części dachu

 

Dodano: 05 lip 2015 - 09:36

bagażnik załadowany trzema rowerami dużo mniej hałasuje, niż jazda z nim na pusto, szybki montaż i demontaż bagażnika dodatkowy plus, pozdrawiam słonecznych wakacji życzę

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!