Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w ocenie megan III.


abadoniusz

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie.

 

Potrzebuje waszej pomocy. Jestem zainteresowany tym autem.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5495405612

 

Byłem go oglądać i wydaje się ok. ale ja się po prostu nie znam dlatego proszę was o pomoc.

 

Po pierwsze zdekodowanie vin vf1bzovo642715847

Czy jest możliwe żeby auto nie miało esp?

Czy po zdjęciach możecie coś powiedzieć?

 

Drzwi "skrzypią" i tak podobno maja renault megan, czy to prawda?

Wymiana zmiennych faz rozrządu wada fabryczna na gwarancji to też prawda?

Zderzak tylni jest z plastiku i nie idzie dokładnie dopasować do "reszty auta", trochę odstaje, tak po prostu ma megan?

Na co zwrócić szczególna uwagę?

Szukałem auta dość młodego z polskiego salonu, benzyny dla rodziny 2+2 małych dzieci, jazda głownie po mieście 95%

Możliwość gazu lpg.

Myślę że to dobry wybór.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe żeby auto nie miało esp?

Od 2011 chyba było seryjne, więc może nie mieć.

Czy po zdjęciach możecie coś powiedzieć?

Wybierz się autem na sprawdzenie zbieżności, bo może nie tylko próg dostał, ale też tylne koło.

Drzwi "skrzypią" i tak podobno maja renault megan, czy to prawda?

Tym bym się nie przejmował.

Wymiana zmiennych faz rozrządu wada fabryczna na gwarancji to też prawda?

Całkiem możliwe, adnotacja powinna być w bazie danych.

Zderzak tylni jest z plastiku i nie idzie dokładnie dopasować do "reszty auta", trochę odstaje, tak po prostu ma megan?

Idzie spasować, ale jest z tym od groma zabawy.

Na co zwrócić szczególna uwagę?

Sprawdź zbieżność, popatrz czy nie ma wycieków z silnika i wsłuchaj się w zawieszenie.

Wycieki z silnika mogą się zdarzyć przy klawiaturze zaworów, zawsze to argument, aby stargować cenę.

Sprawdź czy całe wyposażenie auta działa i czy są dwie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

 

Wybierz się autem na sprawdzenie zbieżności, bo może nie tylko próg dostał, ale też tylne koło.

 

Podobno zahaczył jakiś słupek, za ostro wziął zakręt, nie chciał tego robić bo nie przeszkadza a zarazem nie chciał naruszać struktury zabezpieczenia antykorozyjnego auta. Do ASO tylko z właścicielem bo inaczej nic mi nie powiedzą to prawda?

Jak jest z ubezpieczeniem tzn. auto ma oc i ac, właściciel nadmienił że będzie zwracał się do ubezpieczyciela o zwrot ubezpieczenia. Co to oznacza dla mnie ?

Tydzień temu był na ścieżce zdrowia w oplu, ktoś wie o co chodzi ?

Przegląd 2 miesiące temu.

Pozdrawia.

 

PS. czy kupując używany samochód nie śpicie pół nocy zastanawiając się czy dobrze robicie?

 

Dodano: 01 lip 2015 - 12:24

Temat do zamknięcia.

Zrezygnowałem z tego auta.

 

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ASO tylko z właścicielem bo inaczej nic mi nie powiedzą to prawda?

Dokładnie tak.

Jak jest z ubezpieczeniem tzn. auto ma oc i ac, właściciel nadmienił ze będzie zwracał się do ubezpieczyciela o zwrot ubezpieczenia. Co to oznacza dla mnie ?

Będziesz musiał wykupić ubezpieczenie na siebie.

Tydzień temu był na ścieżce zdrowia w oplu, ktoś wie o co chodzi ?

Ja bym się tym nie sugerował, to taki rozszerzony przegląd.

PS. czy kupując używany samochód nie śpicie pół nocy zastanawiając się czy dobrze robicie?

Po kupnie też nie będziesz spał, bo się będziesz zastanawiał, czy dobrze zrobiłeś :)

Temat do zamknięcia.

Zrezygnowałem z tego auta.

IMHO niepotrzebnie, bo auto mimo wszystko prezentuje się całkiem sensownie i warto się nim zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!