Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Już prawie rok jestem posiadaczem Megane III kombi 1.6 Pb z 2009 roku.

Przez ten czas zmieniłem zdanie o niemieckich samochodach ... już ich nie chcę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Mam na imię Kuba. W długi weekend bożocielny, przez przypadek stałem się posiadaczem Meganki II, 1,6 5d w automacie. Jak na razie zakochuję się w Renówce. :D

Już znalazłem na tym forum wiele pomocnych informacji na temat użytkowania i awarii (problemy z zamykaniem z klamek HF, czujnikiem temperatury) mojej meganki i wiem że w razie potrzeby znajdę tutaj pomoc w rozwiązaniu ewentualnych problemów z moją Megi. :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od niedawna mam Megane 1.2 Tce 115 KM z 2013 hatchback. Cieszę się, że istnieje takie forum, tym bardziej,że zbyt wiele informacji o tym wozie w sieci nie ma. Zwłaszcza, jeśli chodzi o ten silnik. Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Nazywam się Maciek, jestem z Łodzi. Obecnie jestem na etapie poszukiwania Megane II CC dlatego też tutaj jestem. Kiedyś posiadałem Megane I Coupe 2.0 8v ;) Na co dzień zajmuję się zawodowo auto detailingiem

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Pozdrawiam

Błaszczu

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich na tym jakze przydatnym od dawna dla mnie forum ;) po wielokrotnym korzystaniu z Waszej wiedzy i doswiadczen postanowilem wreszcie dolaczyc do Waszego grona moze bedzie okazjia splacic zaciagniety dlug ;)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim. Do forum przywiodły mnie rozmyślania i wahania związane z zamiarem zakupu Renault Megane. Mam nadzieję, że tutaj moje wątpliwości zostaną rozwiane.

Pozdrawiam wszystkich, Rafał

Edytowane przez Raphael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników

Nie dalej jak dwa tygodnie temu przesiadłem się z Forda Mondeo 2.0tddi 04 rok do Renault Megane grandtour 1.5 dci 10 rok-mam nadzieję , że nie będę tego żałować ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, od kilku dni jestem posiadaczem Megane II ph I 1.5 dci 82KM. Niestety, nasza wspolpraca nie zaczela sie miło co opisałem w odpowiednim dziale, prosze o pomoc :(

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany pojazdu na większy (powiększenie rodziny) i po obejrzeniu kilku modeli aut, najbardziej do gustu przypadł mi Meagan II Grandtour w benzynie, przyszłościowo raczej pod gaz. Czytam więc forum i szukam odpowiedzi czy przed liftem, czy po lifcie, czy silnik 1.6 czy 2.0 itp, itd :) Kto wie, może na forum ktoś będzie chciał sprzedać ciekawy, zadbany pojazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!