Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Na imię mam Cezary i jestem z Bydgoszczy . Dwa miesiące temu kupiłem Scenica z roku 2006 i aby sobie z nim radzić w codziennej eksploatacji stwierdziłem że te forum mi w tym pomoże. Poprzednio przez pięć lat jeżdziłem Peugeotem 406 z roku 2002 i też byłem aktywnym członkiem klubu 406. Oprócz tego żona jeżdzi od dwóch lat małym Renault , tzn. Twingo z roku 2001 , tak że ta marka nie jest mi obca . Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam na imię Krzysztof, studiuję i pracuję w Poznaniu. Parę dni temu kupiłem Megane III phi II ( z dziennymi pod światłami mijania). Zarejestrowałem się zapobiegawczo :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiatm wszystkich, od dwóch tygodni jestem posiadaczem Meganki :) Mam nadzieję, że oprócz korzystania z waszych porad sam również z czasem będę mógł coś podpowiedzieć. To mój pierwszy benzyniak :) Ostatni samochód to Kangoo I ph II 1.5 dCi, oj działo się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, jestem z Warszawy, najpierw przez trzy miesiące szukałem jakiegoś wozidełka dla żony i potomka a potem okazało się, że wujek sprzedaje swój samochód, więc nie było się nad czym zastanawiać, tym bardziej, że renówki zawsze mi się podobały, chociaż w zasadzie jestem volviarzem :)

W ten sposób stałem się (a właściwie żona) posiadaczem Renault Megane III, 1,6 16v, 74kW z 2009r o przebiegu 15kkm :o :lol:

Taka zupełnie zwykła nic specjalnego.

Jest to mój szesnasty samochód, ale pierwsze Renault, trzymam za niego kciuki ;)

Z doswiadczenia wiem, że tego typu forum jest niezastąpionym źródłem informacji więc jestem.

Witajcie!

Edytowane przez rs666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Tomek z Warszawy.

Od jakiegoś czasu przeglądałem te forum, a wraz z Nowym Rokiem stałem się posiadaczem Renault Fluence 1,6 16V 110KM, z 2014 roku.

Jest to mój pierwszy samochód marki Renault, mam nadzieję, że bezawaryjna jazda sprawi,że zostanę fanem tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!