Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam na imię Ola. Jeszcze niedawno byłam posiadaczką 22-letniego Mitsubishi Colt'a GLXi. Od paru dni jestem szczęśliwą posiadaczką Megane III Coupe w wersji GT-Line z silnikiem 1.4 TCe. Dodam jeszcze, że została zakupiona od jednego z forumowiczów ;)

 

Mam nadzieję, że szybko zadomowimy się na forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na imię Krzysiek i od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu Megane III 1.6 16V.

To mój może i już "nasty" samochód w życiu, ale pierwszy fabrycznie nowy. Wcześniej użytkowałem samochody w wieku od 8 do 15 lat i przy wielu z nich ciągle trzeba było grzebać. Teraz muszę znaleźć zastępstwo dla tego hobby, bo przy nowym samochodzie to za wiele się "nie pobawię", choć już kombinuję... i m.in. dlatego tu jestem :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją <szukaj> :) ;) :D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P

W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Artur niedawno nabyłem scenica za grosze, zarejestrowałem się ażeby zasięgnąć trochę wiadomości na temat tego samochodu i zostawić parę dla potomnych.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Kuba. Jestem ze Ślaska i zostałem a raczej moja żona została posiadaczem Megi III 2011 wersja Monaco GP 1,9 130KM. Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem jeszcze nie wiem czy szczęśliwym (zakup tydzień temu) posiadaczem Renault Megane 1.9 dti, 2002r, 80km KM. Autko bardzo fajne i wygodne, trochę ubogo wyposażone (może przez to, że wersja na Polskę), ale daje radę. Pozdrawiam wszystkich. Ps. o co chodzi z wersją phi oraz phii? Ps2. zna ktoś zaufanego i pewnego fachowca serwisującego mój model samochodu (chodzi o wymianę rozrządu, filtrów, płynów i ogólnie taki kompleksowy przegląd)? Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich właścicieli pojazdów Renault.

 

Dodano: 12 lis 2015 - 22:06

Przepraszam za błąd w oznaczeniu miało być megane a nie fluence.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją <szukaj> :) ;) :D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P

W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!