Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów i koleżanki :) Kupiłem ostatnio Megi III z 2011 roku 1.6 101 KM. Na razie jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc. Sam oczywiście jak będę potrafił to również służę. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim :)

Mam na imię Łukasz i od miesiąca jestem posiadaczem Megane II kombi z 2007 r z silnikiem 1.6 16v + LPG BRC Sequent24 .

Wcześniej jeździłem Laguną II z problematycznym silnikiem 2.0 IDE więc francuska technologia nie jest mi obca :) . Mam nadzieje ze Mega będzie się spisywać dużo lepiej :)

Pozdrawiam wszystkich .

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją <szukaj> :) ;) :D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P

W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum.

Jestem Adrian i dziś właśnie kupiłem pierwsze auto Renault.

Miałem przyjemność korzystać z for Omegi, Mercedesa i Fiata.

Pozdrawiam WozAdr Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum francuskiej marki, której użytkownikiem nigdy nie chciałem być :mrgreen: Ale trafił mi się Scenic II bo potrzebowaliśmy z Żoną większego auta....i tak mam całkiem nie takie najgorsze auto :P Pozdrawiam :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

Zajrzałem tu już po zakupie Reni Megane II ph II 1.4 Grandtour z dołożonym LPG (2007) aby poszukać tematu jak oszukać wskaźnik poziomu paliwa po "szczęśliwym" padzie pompy paliwowej (niecały miesiąc po zakupie) oraz mechanika na Zagłębiu i okolicach. Ale tak różnica kolosalna w porównaniu z 306 z 1999. I tak już jakoś parę dni minęło i teraz zauważyłem temat. Pozdrawiam Użytkowników i Adminów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem świeżym użytkownikiem Megane III coupe. Lubię wiedzieć trochę więcej na temat swojego auta, niż przeciętny kierowca.

Dlatego tu jestem.

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim forumowiczów i administrację!

Jak po nicku można sie domyślić mam na imię Konrad i mieszkam w Krakowie. Od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Cliówki, ktora całkowicie odmieniła moje spojrzenie na auta z francuskich koncernów i w rezultacie czego jestem obecnie na kupnie większego pojazdu (bo Meganki) i szukałem jakieś forum na ktorym znajdę sympatyków Renault. Widzę, że dobrze trafiłem i macie tu całkiem przyjemnie stąd nie gniewajcie się ale zasiedzę się tu na dłużej :) jak ktoś ma jakieś sprawy związane z blacharką swojego auta to zapraszam do rodzinnego zakładu lakierniczego ;)

 

Pozdrawiam!

Konrad

Edytowane przez konradgerard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie witam się z wszystkimi Forumowiczami.

Od kilku dni jestem - mam nadzieję - szczęśliwym posiadaczem Renault Megane II z 2005 r. Kilkanaście lat temu byłem użytkownikiem Renault Scenic, autko zapadło mi bardzo pozytywnie w pamięć i myślę, że z drugą "Renówką" będzie podobnie.

Oczywiście mam mnóstwo pytań "a jak?", "a dlaczego?", "a gdzie?" ale cierpliwość jest cnotą, a pokłady wiedzy zawarte w Forum przeogromne a więc szukam, szukam, szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!