Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim Użytkownikom,

od 5 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Renault Megane III Phase III (2014), silnik 1.6 16V 81kW (110KM).

Pozdrawiam,

Michał, Szczecin

Edytowane przez slaziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem świeżynką jeśli chodzi o francuskie auto, wcześniej same germańce ;)

Od paru dni jestem posiadaczem Megane II ph I w kombi z 2004 r. 1.9dci 88kW, 6 biegowa skrzynia.
Auto kupione w dość zajechanym stanie ze skatowanym silnikiem... Na szczęście kapitalny remont już zrobiony (została tylko przepływka).
Miał być kupiony jako tymczasowy dupowóz, ale chyba zostanie ze mną na dłużej.
Jako, że lubię wyzwania i dłubanie w aucie, będzie co robić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! 

Witam wszystkich , od niedawna jesteś posiadaczem Megane III ph I 2.0 TCe  które teraz trafi na mój  warsztat  :bash:  Auto jest w naszym posiadaniu od około półtora roku początkowo użytkowała go moja mamuśka :-D Został zakupiony od użytkownika tego forum który już trochę go modyfikował.Z Racji tego ,że lubię ciekawe projekty zdecydowałem się zostawić ten samochód i zająć się jego modyfikacją :rolleyes: Jako, że lubię wyzwania i dłubanie w aucie , a auto jest dość rozwojowe , będzie co robić :-)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzień dobry, chciałem się przywitać jako nowicjusz na tym forum. Czytam od kilku miesięcy, a od czerwca tego roku posiadam Megi III Grandtour z 1.4 TCe oraz Lekkim Powiewem Gaziku :-)
Na dziś ma nabite 94500 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Dwa dni temu wspólnie z narzeczoną kupiliśmy sobie megane II CC 2004 1.6 16v, jako drugie auto w rodzinie. Mam nadzieję, że będzie nam długo i bezawaryjne służyło na przekór stereotypom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich

Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem Megane III 1,6 LPG 2013r i tu pytanie podajecie przy danych samochodu podajecie:  "ph i II lub II "co to oznacza ?

Jest to mój pierwszy Francuz i mam nadzieję że będzie długo i dobrze służył , na razie czytam , czytam i uczę się .

 

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waszmości Jegomości bo z mej radości w posiadałości Renault Megan dwójka w fazie pierwszyj na mym dworcu gości.

Z racji bytu na tych zimiach oficjalnie po raz pierwszy, w pas się kłaniam i powitoć tą społeczność zaszczyt wielce osobliwą.

Być woźnicą takiej fury,

Co ma nastrój czasem bury,

Gdzie humory ma jak dama,

I wywala czasem bana,

By nie szukać mechanika

Trza na forum być obytym, 

By mieć auto w stanie przyzwoitym.

 

 

Gratuluję pomysłu na oryginalne przywitanie ! <ok>  PREZES

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją <szukaj>:-) ;) :-D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :-) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :-)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P

W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu. <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!