Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich razem i każdego z osobna, wprawdzie już się raz przywitałem w temacie "Nasi użytkownicy - Megane II", ale dopiero teraz zobaczyłem ten temat więc witam się ponownie. Piotr, Nowa Sól (lubuskie), lat prawie 46, miłośnik marki Renault od 13 lat. Po Renault 19 ph I i Renault Laguna I ph II przyszedł czas na Megane, szukałem "dwójki" i trafiła się ph II, którą posiadam od miesiąca. Wersja Grandtour, silnik 1,6 16V, K4M 812, rok produkcji 2007. Dotychczas udzielałem się jako forumowicz na Renault Laguna Klub Polska, rownież jako "prezes72", teraz mam nadzieję udzielać się tutaj. 

Przy zakupie Megany złamałem jedną z moich żelaznych zasad: Nie diesel, Nie automat, Nie kombi. Jako miłośnik hatchbacków wybrałem kombi:-D z uwagi na "kosmiczny" wygląd tyłu Megane II w wersji hatchback, którego nie mogę przetrawić:-D:-D:-D

Edytowane przez prezes72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wprawdzie nie jestem posiadaczem megane, ba nawet nie miałem nigdy żadnego renault :76_ghost: ale to sie może zmienić :rolleyes:

Zainteresowało mnie nowe megane, poczytam, więcej się dowiem byc może się zdecyduję...

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

Witam wszystkich forumowiczów. Od miesiąca jestem posiadaczem Megane IV. Do tej pory nie  miałem do czynienia z francuskimi samochodami. Mam nadzieję, że będzie się sprawował lepiej niż moja poprzednia Skoda Octavia 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak poprzednik pierwszy raz w życiu mam do czynienia z ta marką. Od 2 tygodni szczęśliwie jeżdżę Megane 4 1.2 100km. Dochodza mnie jednak opinie od kierowcy Mastera, że cały czas siedzi w serwisach, a ma podobnie jak ja Start/Stop itd itp.. No ale pożyjemy, zobaczymy...   -   DZIEŃ DOBEREK wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich.

 

Od dnia dzisiejszego staliśmy się posiadaczem kolejnego autka z linii Renault. Dzisiaj nabyliśmy Renault Megane 1.5dCi LIFE z 2014r. Autko białe krajowe i bardzo ładne. Ogólnie autko dla kobiety bo ja jestem posiadaczem Laguny 1.9dCi  od 2007r i Espace IV 2.0T od 2011r. Jestem też członkiem Klubu Renault i Espace..

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:8_laughing:Witam , serdecznie pozdrawiam forumowiczófff:) z Holenderskiego miasteczka Ede :-) Jestem tu od niedawna , tak więc  świerzak ;) . Nigdy nie należałem do NeT grup takich  jak fora . Postaram się dostosować,   pisać w odpowiednich tematach swoje  posty.  :76_ghost:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Meganomaniaków :-)

Kilka dni temu nabyłem Megane Grandtour III ph1 z motorem K4M858 (1.6 16V 110KM). Autko przyjechało z Holandii.

Autem będzie jeździć moja, chyba lepsza połowa :-D, a ja będę dbał o jego sprawność

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od niedawna jestem posiadaczem Reno Megane 3 1.4 Tce 131 km

Jest to mój pierwszy francuski samochód i bardzo mi się podoba!

I mam nadzieje ,że tak pozostanie!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!