Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ochrona wiązki przewodów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Wiem że ten temat był już poruszany tu na forum ale dalej nie znalazłem rozwiązania...albo coś przeoczyłem

Chodzi o osłonę przewodów między klapą bagażnika w wersji kombi a karoserią. W tej osłonie są przewody do oświetlenia jak i zamków klapy.

Problem polega na tym iż taka gumowa osłona jest w Aso ale do wersji sedan. Nikt nie wie jaki ma numer katalogowy do wersji kombi i tym samym nie można jej namierzyć

Czy ktoś z państwa wie jak takiej rzeczy szukać i gdzie??

Moja jest pęknięta i woda dostaje się do środka

Wersja sedan nie pasuje do kombi

Na allegro brak

na szrotach zazwyczaj zniszczone

brak mi pomysłów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdopodobnie tej części w ogóle nie ma. Zresztą tu na forum też straszna cisza a wiem ze to częsta przypadłość. Więc nie mam pojęcia jak to rozwiązać

Kurcze czy na prawdę nikt nie spotkał się z tym problemem??? takie ogromne forum i cisza?

Może ktoś wie czym ta gumę zastąpić może od innego modelu ? nikt nie miał tego problemu?

 

Dodano: 17 lut 2016 - 14:11

Dwa miesiące poszukiwań i guma jest już u mnie. Nie życzę nikomu takiej usterki gdyż ta guma to prawie nie do dostania a na pewno nie nowa

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Hej. Czy ta osłona pasuje także do kombi? Z wcześniejszych postów zrozumiałam, że jest przeznaczona do sedana. Czy ktoś montował ją już do wersji kombi? Dzięki za pomoc.

Edytowane przez kalofon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to dobrze. Bo ogladalem zdjęcie tej osłony o numerze 8200124902 i wydawało mi się, że może byc za długa do kombiaka. Facet w ASO też nie był na 100% pewien czy bedzie właściwa.

Mam jeszcze jedno pytanie - czy przewody w osłonie powinny byc jeszcze jakoś dodatkowo zabezpieczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie dla osób kierujących się w wyborze części powyższymi informacjami - osłona o numerze 8200124902 nie pasuje do kombi. 

 

Jeżeli ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać, będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 17.02.2016 o 14:11, marnin40 napisał:

Prawdopodobnie tej części w ogóle nie ma. Zresztą tu na forum też straszna cisza a wiem ze to częsta przypadłość. Więc nie mam pojęcia jak to rozwiązać

Kurcze czy na prawdę nikt nie spotkał się z tym problemem??? takie ogromne forum i cisza?

Może ktoś wie czym ta gumę zastąpić może od innego modelu ? nikt nie miał tego problemu?

 

Dodano: 17 lut 2016 - 14:11

Dwa miesiące poszukiwań i guma jest już u mnie. Nie życzę nikomu takiej usterki gdyż ta guma to prawie nie do dostania a na pewno nie nowa

 

Jak udało Ci się ją zdobyć, nowa czy używka? Masz nr tej części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!