Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamiar zakupu prosze o opinie


landzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum i chciałbym zapytać użytkowników reno o opinie na temat mojego wyboru

http://olx.pl/oferta/renault-megane-1-6-z-niemiec-lift-navi-stan-b-dobry-oplacona-serwis-CID5-IDdoFV3.html#a0414638db

 

Proszę o w miarę szybka odp. bo w środę jadę ją oglądnąć.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry tablice niemieckie, bez legalizacji (naklejki z przeglądu i landu), czyli albo ściągnął z oryginalnych albo fałszywe tablice (raczej jzada po drogach publicznych nie wskazana). Do tego dochodzi jeszcze VAT marża. Zdjęcia celowo zrobił nie ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc mowi ze powrot na kolach mozliwy.

A co dokladnie dla mnie oznacza ta VAT marża?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podjedź na Komendę i się zapytaj czy możesz tym autem jechać. :mrgreen: Vat marża oznacza kłopoty, bo skarbówka może żądać od ciebie zapłacenia 23% Vatu od auta, jeżeli na zachodzie auto było kupione od firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 150tyś jak na 2007 to tak trochę średnio, w dodatku sprzedaje dealer i używa nie swoich zdjęć. To już jest podejrzane.

Z takim przebiegiem, domagaj się dokumentacji napraw z ostatnich 2 lat. 150tyś to dzwonek żeby sprawdzić rozrząd. Pewnie będzie ściemniał że Niemiec nie prowadził, bo autko bezawaryjne :P Po takim dialogu bez diagnostyki podwozia i silnika na jego koszt jeśli coś wyjdzie poważnego, bym nie brał i naraził dealera na koszty, za ukrywanie wad.

Dealerzy tacy są. Kupują okazyjnie, bo coś tam stuka, olewają sprawę i sprzedają z zyskiem. Przychodzi co do czego trzeba jeszcze dopłacić 1.5 koła na wymianę tylnych łożysk wraz z bębnami, bo się okaże że jest zintegrowane.

Edytowane przez Robnierob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!