Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

komputer pokładowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam mam mały problem , mam megi 2001r. 1.4 16v i kupiłem uniwersalny komputer pokładowy , zamontowałem wszystko pikuś tylko za chiny nie umie znaleźć na forum który pin w ECU to czujnik drogi i podający impulsy do wtrysku , znalazłem ale chyba z innej wersji ECU bo 55 pinowe a u mnie jest 60 albo 65 nie jestem pewien pomocy

[taki temat już był na forum jest taki przycisk :-) regulamin zakłada że powinieneś dopisać się w istniejącym temacie, ponawiam apel o przeczytanie regulaminu <ok> przenoszę do istniejącego] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 lat później...

czesc chlopaki ja mam megane po lifcie 2001 rok 1.6 16 V zmienilem jej licznik z czarnego na bialy sagema mam przelacznik wycieraczek z przyciskiem z reni kongo chodzi mi oto jak i skad doprowadzic kabelki zeby pokazywal spalanie i km kostki przy liczniku mam jedna szara a druga czerwona jezeli mozecie to pedeslijcie zdjecia jak podlaczyc kabelki i skad je doprowadzic zeby wszystko dzialalo dzieki .

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki, 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 03 lut 2017 - 08:45

Prze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pawelosek tak wiem czytalem i zarazem patrzalem na kostke co jest na jednym forum pokazane na zdjeciach i kostka pod bezpiecznikami pod maska jest taka sama a piny sa inne i inaczej ustawione jak w zwyklej przed liftem a bylem u elektryka co zajmuje sie renaut to powiedzial ze niepodejmie sie tego dlatego jak ktos ma zdjecia kostki z 1.6 16V z 2001 roku jak podlaczyc to bym byl wdzieczny pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki, 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

Wiesz co to zdanie? Interpunkcje?

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!