Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio fabryczne (1-6)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po odłączeniu aku mam rozkodowane radio fabryczne cd .

Muszę wyciągać radio żeby sprawdzić symbol czy mogę wdusić 1 i 6 razem i pokażą się na wyświetlaczu 4 ostatnie cyfry/litery ? I potem już generatorem kodów znajdę właściwy kod .

Działa to ?

Proszę o odpowiedź.

Renault Megane 2005 rok 1.6 16v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kod z tabliczki z boku radia. Przyciski 1+6 to po prostu test zakresu fal pracy radia / tunera.

Tu masz filmik ukrytego menu radia i konfiguracji.

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga

 

Wyczytałem na forum :

3. PROGRAM W opisie i na dołączonych zdjęciach znajdują się potrzebne informacje. Działanie sprawdzone z odbiornikiem Tuner List, co jest ważne, gdyż w opisie programu jest adnotacja iż dekoduje on wyłącznie Update List, co nie jest prawdą.

Do programu potrzebny jest tzw. precod mający postać jednej litery i trzech cyfr. Zapisany jest on na naklejce na boku radia lub (co jeszcze nie sprawdzone) przytrzymanie klawiszy 1 i 6 w momencie gdy wyświetla się zapytanie o kod, powoduje wyświetlenie precodu.

 

Dlatego pytam czy jest taka możliwość. A jeżeli nie to muszę mieć przyrząd do wyciągania radia czy wystarczą dwa cienkie śrubokręty ?

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Update Lista wyciągnąłem dzięki czterem wkładom do długopisów i dwóm wizytówkom. :D Wkłady idealnie pasują w te szczeliny, a rozebrać 4 długopisy to pestka. Sposób odkryłem na profilu jednego z Rosjan, który montował Yatoura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie sposób który podałem, czyli razem wduszamy 1 i 6 przy radiu czekającym na wpisanie kodu 0000, działa!

Nie trzeba wyciągać radia!

Pokazał się precod J451, potem już z górki generator kodów i mam kod do radia 7151.

Polecam.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Z tego co ja rozumiem nie chodzi o kod pod przednim panelem, który jak rozumiem zdjąłeś. Po prostu na boku obudowy całego radia masz dużą naklejkę i tam na niej powinien być fragment w stylu X123-SECURITY. X123 to ten precode jak Kolega wyżej to określił.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!