Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamierzam kupić Megane 2007r.


yoshki

Rekomendowane odpowiedzi

17" sa ladne ale na codzien widze meganke na 205/55/17 i powiem wam ze po miesiacu z przodu mial wsadzone stalowe bo mu prostowali te felgi. I wedlug mnie nie ma co przesadzac na polskie drogi z 17" z profilem 55 a juz nie wspomne o 45. A wedlug mnie to juz nie zalezy od umiejetnosci omijania dziur.

 

100% prawdy. Wydaje mi się ze 16 to maks na polskie drogi. A dodam że zimówki mam 15! I na tych mi się całkiem dobrze jeździ na polskich dziurach.

 

I nie polecam czujników ciśnienia! Wówczas trzeba przy każdej wymianie opon podłączać kompa (ok 120 zł -może coś mniej jak się wykłóci) aby załączyć lub wyłączyć czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinery - hm według mnie pasują do charakteru amerykanów a nie europejczyków.

W 2005 w Pile na Auto Tuning Show widziałem taki na audi i powiem szczerze zrobiło to na mnie zdecydowanie negatywne wrażenie.

Co do 17" felg - proponuję zerknąć na

 

Konfigurator felg do megane

 

Niektóre fele, jak Dezent F kosztują poniżej 1900,00 a są naprawdę efektowne.

Ciekawszee niż te z allegro.

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinery - hm według mnie pasują do charakteru amerykanów a nie europejczyków.

Niby racja musze sie przejsc po lokalnych sklepach z felgami i spinerami i pomyslec, a jak prezentuje sie jakis spojler na tyle ( zaznaczam jestem zielony w tuningu i tak naprawde to mnie nie kreci-tyl;ko tak se bym cos dodal...) albo diodki na spryskiwaczach czy wentylach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam jestem zielony w tuningu i tak naprawde to mnie nie kreci-tyl;ko tak se bym cos dodal...) albo diodki na spryskiwaczach czy wentylach...

może na początek kilka szarych komurek.

Chcesz tuningować czy robić auto-choinkę w stylu "wieś tańczy i spiew"

 

Spinner w Meg dobrze wygląda pod lusterkiem - mam takie dvd ze spinnerem - działa nawet na fotoradary 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak przyszlosciowo spytam: ile kosztuje prostowanie felgi?? ;-)

 

W zeszłym roku latem w Olsztynie oddawałem wszystkie 4 do prostowania- każda do innego zakładu. Stan tych felg najgorszy nie był, ale wszystkie miały ślady pokrawężnikowe. Płaciłem od 60 do 100 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinery sa ladne ale ja jednak wole ogladac to co jest pod nimi czyli tarcze i zaciski. Spiner sie ladnie prezentuje ale jak ktos sie nie zna powie ze masz kolpaki :mrgreen:

 

Co gorsze. Fajne masz kołpaki.

 

Ja mam obleśne w zimie. Chciałem kupić ładniejsze oryginały ale te niezwykle szybko kradną i sprzedają za dobrą cenę na allegro. Ludzie kupują i interes się kręci.

 

Moim skromnym zdaniem spinery mi się nie podobają. Pasują do Amerykańskiego Wieś Tuningu. A że Ameryka to kraj szerokiej głupoty i dlatego spinnery znajdują tam nabywców.

 

 

Do nowego kolegi. Nie przejmuj się. Ale nie montuj proszę diodek w wentylach ani w spryskiwaczach. Może na meganeownersclub.co.uk są tacy co zrobili coś takiego w MII ale nie jest to wzór do naśladowania. Najlepszym tuningiem są ładne felgi, reszta to kwestia gustu. Obowiązkowo 17 lub większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!