Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamierzam kupić Megane 2007r.


yoshki

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w sumie jestem zadowolony z tego, że mam lakierowane, ale na szaro! Wg mnie jest to praktyczniejsze niż lakierowane w kolorze nadwozia :mrgreen: Łatwiej z utrzymaniem w dobrej kondycji zwłaszcza w pasie przednim - trudno nie mieć na czarnym kolorze odprysków po kamyczkach

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to Wam chodziło, ale u mnie to tak wygląda

Wydawało mi się że pod hasłem lakierowane elementy nadwozia to chodzi o lusterka. Ale teraz to już sam nie wiem. :mrgreen:

 

Bo te paski w kolorze szarym to i ja mam.

 

Dobra przyznaje się do błędu. nie bić. Pomyliłem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że producent ma na myśli lakierowanie w kolorze nadwozia - jeśli masz srebrny to Ci na srebrno zrobią, jeśli bordo to Ci na bordo zrobią! Wtedy listwy są gładkie, a nie porowate jak w naszych wypadkach. Ale i tak całkiem podstawowe wersje mają te listwy czarne, porowate i to nie są lakierowane. A my i tak mamy lakierowane ino nie w kolorze całego nadwozia :mrgreen:

KPW?:-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem. Tyle że te nasze plastiki są z innego koloru. Spróbuj obdrapać nożykiem gdzieś. Niedodrapiesz się do czarnego. :mrgreen:

 

Ja wiem czy to jest takie fajne mieć w kolorze nadwozia?? Hmmm. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji Dynamique wlasnie sa w takim grafitowym kolorze...to chyba rzeczywiscie kwestia gustu...wg mnie jak jest wszystko w w kolorze nadwozia to troszke za bardzo sie zlewa cala bryla autka...a te grafitowe elementy ozywiaja troche auto, no i jak juz pare osob powtarzalo ze jest to praktyczniejszy wariant, tym bardziej ze znam pare kobiet, ktore niechcial bym aby parkowaly w poblizu mojego pojazdu (bez urazy :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w przypadku koleżanek i niektórych kolegów, którzy nie dokońca opanowali arkana sztuki parkowania, masz CAŁKOWITĄ rację...

Szkoda wg mnie, że kupując samochód musimy "iść na kompromis" pomiędzy wyglądem (fele 17, malowane elementy) a realiami polskich dróg : :-/

Wg mnie najładniej wygląda samochód bez takich "udziwnień" jak plastikowe listwy dookoła (zobaczcie na Megane Coupe Cabrio czy Megane RS)...

 

Off Topic - Thalia po liftingu ma zderzaki "zespolone" (czyli bez listw) i listwy boczne oraz klamki lakierowane w kolorze nadwozia (lepsze wersje) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...tylko (odpukac :mrgreen: ) lepiej juz w razie "koniecznosci" wymieniac taki element niz caly zderzak...w dodatku codziennie widze jak pojazdy z sympatyczna literka L cwicza rozne rodzaje parkowania w centrum miast i nie tylko, co w duzym stopniu zwieksza jednak ryzyko uszkodzenia...wersja RS zrobila na mnie duze wrazenie i jej design poprostu pasuje do charakteru autka, musi sie jakos wyrozniac od innych bardziej "przyziemnych" wersji :-) ja wiem ze jezdzac na 17" strace troche komfortu jazdy i w razie malych "wpadek" bede musial prostowac felgi ale jednak chce zeby autko bylo takie jakie chce i jakie mi sie podoba a nie takie na jakie mi warunki drogowe pozwalaja...choc to moze sugerowac brak rozsadku :-P

 

p.s. troszke mi sie w Renault nie podoba polityka ktora spowodowala ze autka w roznych klasach zaczely byc do siebie bardzo podobne (chodzi mi o przod auta) no ale moze maja w tym jakis cel...to taka moja mala dygresja na ten temat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
p.s. troszke mi sie w Renault nie podoba polityka ktora spowodowala ze autka w roznych klasach zaczely byc do siebie bardzo podobne (chodzi mi o przod auta)

 

Masz rację...

jeszcze mówią, że to Megane wygląda jak Laguna a przecież Laguna najpierw była całkiem inna a potem ją upodobnili do Meganki :-/

a tak naprawdę to wszyscy tak robią... spójrz na Opla czy peugeota... mi jest trudno 207 od 307 czasami z przodu odróżnić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jedej strony sie nie dziwie. Jak sa auta podobne to wiecej osob od razu zobaczy ze np. to jest Renault. Klientow ktorzy kupuja clio bo nie stac ich na megane to cieszy, ale z drugiej strony ja chce jezdzic megane a nie powiekszonym clio :-/ czy pomniejszona laguna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z gipsiarzem, że Meganka powinna być Meganką a nie "powiekszonym clio czy pomniejszoną laguną". Upodabnianie się do siebie różnych modeli danej marki chyba też jest spowodowane obniżaniem kosztów produkcji samochodów (tak mi się wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!