Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamierzam kupić Megane 2007r.


yoshki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za krotka, konstruktywna porade- tak sobie glosno 'mysle' ja poki co mam stadnardowe kolpaki, moze np szersze oponki zalozyc czy cos? Sam nie wiem zawsze mialem ochote sie wyrozniac- czasem nawet troche wiesniacko: Po polsce bujam sie wyremontowanym uazem pomalowanym w plamiaka- z iminiem wymalowanym na obu blotnikach... I to chyba jedyne auto ktore cenie wyzej niz MEganke- bo takie hmmm oryginalny, wszedobylski, psujacy sie ( ale dalej jedzie) blaszak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ładna felga odsłaniająca tarcze i zaciski i nietuzinkowy kształ nadają Megane szyku :-) A spinery tak jak Yoshki powiedział dobre są do dużych, czarnych suv-ów :mrgreen: No chyba, że ktoś chce być więźniem własnego samochodu i zatrzymywać się tylko i wyłącznie na parkingach strzeżonych to droga wolna!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że ktoś chce być więźniem własnego samochodu i zatrzymywać się tylko i wyłącznie na parkingach strzeżonych to droga wolna!

 

Mam nadziejie ze tu bym nie mial tego problemu chociaz nie wiadomo... wszedzie sa ku.... i zlodziejie ...

Doradzcie co mozna zarzucic na meganke nie zadrogo a gustownie zeby sie wyrozniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie co mozna zarzucic na meganke nie zadrogo a gustownie zeby sie wyrozniac...

 

Alu Felgi...

Kup zderzak od wersji RS. :mrgreen:

Kup soczewy jeśli nie masz? Xenonów nie polecam bo muszą mieć system poziomicujący.

 

Obniż zawieszenie. sprężyny H&R - 25 mm.

Dodaj turbinę do tego 1,6 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

Zderzak to moze niekoniecznie, o soczewkach pomysle , co do obnizenia zawieszenia to widzialem na necie tylko obnizajace o35-40 mmm

Turbina..hmmm kusi... ale moze ktos slyszal o gadzecie( zanaczam ze wiesniacki-wiec jesli komus przeszkadza to proszed wylaczyc odbiornik:) ) nakladka/wkladka do wydechu(tak mi sie wydaje) ze robi pshhhhhh jak turbina bez turbiny chodzi mi o to jak dzial i czy jest bardzo bardzo wiesniacki :mrgreen:

 

Tania alternatywa :-)

 

Wiem ze moje wypowiedzi sa dosc chaotyczne ale juz taki jestem :-)

 

Proszę nie cytować 1:1 postu jak odpowiada się bezpośrdnio pod nim - PrezesTania alternatywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H&R -25 mm. Więcej nie ma sensu. Bo przyjedziesz raz do polski i nie wyjedziesz...

 

Turbina to tak powiedziałem żeby podnieść moc na ok 160-180 KM i moment obrotowy a nie syczeć!! Ale w sumie żal niszczyć dobry silnik... Więc ten pomysł odpada.

 

Z innych bajerów to można pomalować zaciski na kolor czerwony ew. inny. Na forum meganeownersclub.co.uk ktoś pomalował tak i jeszcze nalepił sobie stickery BREMBO, ale do tego trzeba duże ładne alufele. Ja chyba w lecie takie coś zrobię. To jest element który na pierwszy rzut oka nie wpada w oko, nie drażni ale jak się przyjrzy to miło oko cieszy. :mrgreen:

 

Zresztą ja jestem zdania że Meganka jest tak ładna że nie ma jej co poprawiać, ewentualnie minimalne zmiany. Tak jak makijaż u Kobiety.

 

Basenij jest bardziej odważny w swoich tuningach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H&R -25 mm. Więcej nie ma sensu. Bo przyjedziesz raz do polski i nie wyjedziesz...

Slyszalem ze nie wazne jakim samochodem-wjezdzasz na angielskich blachach to juz nie wyjezdzasz... :mrgreen:

 

 

 

Turbina to tak powiedziałem żeby podnieść moc na ok 160-180 KM i moment obrotowy a nie syczeć!! Ale w sumie żal niszczyć dobry silnik... Więc ten pomysł odpada.

 

To sykadelko to gdzies w okolice wydechu chyba sie dowala ale mnie to chyba nie kreci tak chcialem z ciekawosci spytac cz ktos sie z tym spotkal i wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szef obwiescil mi iz ok 10-go kwietnia zostane szczesliwym (mam nadzieje ;-) ) posiadaczem Meganki (jak w podpisie) :mrgreen: mile mnie to zaskoczylo tym bardziej ze autka spodziewalem sie pod koniec czerwca...respekt dla gosci z salonu, ktorzy przyczynili sie do przyspieszenia calej procedury :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!