Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III GT 220 DCI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum.

Piszę do Was w sprawie mojego nowego nabytku. Nabyłam model Megane III rok 2012 silnik 2,0 dci 165 km , wersja GT 220 hatchback, bogate wyposażenie, skóra, bose edition itp ale problem tkwi w tym że nie wiele mogę się dowiedzieć o tym aucie bo nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji dotyczącej tego pojazd. Model ten nie był w ogóle produkowany na Polskę i może ktoś z Was posiada takie auto aby co nieco mi doradzić lub ogólnie powiedzieć na temat tego modelu, silnika , ogólnego użytkowania. Nie wiedziałam że będzie taki kłopot nawet z ubezpieczeniem auta bo większość ubezpieczalni nie posiadało w swoim rejestrze tego modelu. Z tylu ubezpieczalni na naszym rynku tylko 2 posiadały taki model i nieźle kasują za polisy.

Jeśli będziecie mogli mi coś podpowiedzieć to proszę napisać a może jakieś linki mi podeślecie.

 

Pozdrawiam

Anetta

 

post-35175-0-68639800-1460904311_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT220 to było kombi z silnikiem benzynowym o mocy 220 KM :)

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie, to nie powinno być z tym problemu.

Mojego auta też nie mieli w katalogu, ale spisali wszystkie dane z dowodu i dopisali kolejny model do bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam samochód bardzo ładny, wizualnie. Nie wiem jak z mechaniką, ale samochód stoi w Zwoleniu k. Radomia u jednego z tamtejszych handlarzy. Przed kupnem warto wprowadzić auto na jakichś warsztat, pojechać z mechanikiem na oględziny, bo panowie ze Zwolenia często gęsto wprowadzają na plac ulepy, mega złachane egzemplarze. No ja osobiście im nie ufam, dlatego przed kupnem radzę się 8 razy zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpisy. Auto było serwisowane do samego końca , sprawdzone po nr VIN w salonie Renault więc nie obawiam się. Model to GT sport 2,0 dci 165 km. Czy macie Panowie namiar na więcej info o tym modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!