Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena ogłoszenia - Megane III GrandTour 2.0 TCe


Rysiob

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Przyszedł ten czas, gdy człowiek zaczyna realizować swoje marzenia - zakup samochodu. Obecnie jeżdżę - można powiedzieć - youngtimerem, tj. Polonezem Caro. Planuję przesiadkę na Megane III Grandtour, najlepiej 1.4 TCe, ewentualnie 1.5 dCi / 1.9 dCi. W kwietniu moją uwagę przyciągnął czarny GrandTour z Sosnowca z 2.0 TCe. Mocy może i aż nadto jak dla mnie, ale kombinacja czarnego lakieru i jasnego środka bardzo mnie kręci :) Wówczas autko kosztowało 29900 zł. Obecnie ogłoszenie pojawiło się ponownie, ale z ceną 25 900 zł.

Kieruję swą prośbę do znawców modelu, jako że to forum Megane, pomożecie ocenić ten egzemplarz? Czy na podstawie zdjęć coś można dostrzec nieprawidłowego (wiem, ciężko wyrokować na podstawie samych fotek)? Może ktoś ten egzemplarz już prześwietlał?

Podaję link do ogłoszenia:

http://olx.pl/oferta/renault-megane-renault-megane-2-0-tce-180-km-skora-nawigacja-xenony-full-CID5-IDeZppZ.html#ed4d3cbe0c

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kreci taka kombinacja i jak zobaczyłem po raz pierwszy swoje auto to była miłość od pierwszego wejrzenia :P . Na 2.0 TCe polowałem, ale nie było nic ciekawego, podobno jedne najmniej awaryjnych silników benzynowych na rynku.

Auto trochę śmierdzi, jeżeli chodzi o:

-stosunek przebieg/rok

-cenę (porównaj z mobile)

-stare zdjęcia

-za tą cenę przez 1,5 miesiąca nikt jej nie kupił (zdjęcia)

-zszedł z ceny o prawie 5 tys. w ciągu miesiąca.

Ze zdjęć dużo nie da się ocenić, jedyne na co zwróciłem uwagę to to, że kierownica jest w dobrym stanie. Przy zakupie swojej miałem wątpliwości, bo kierownica była przetarta, ale z tego, co gadałem z tapicerem to powiedział, że francuzy mają słabe skóry i dzieje się tak jak u mnie, czyli schodzi lakier i wychodzi czarna skóra, dodał jeszcze, że teraz to już takie rzeczy w markach premium się dzieją więc standard ;) .

Na twoim miejscu, jeżeli masz więcej niż 100 km to bym nawet się nie fatygował, bo szkoda czasu i kasy.

W innym przypadku jechać i badać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!