Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth i radio internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dla radia nie ma znaczenia co w telefonie będzie generowało dźwięk. Ja używam Spotify, czasem lecą mp3 przez standardowy odtwarzacz, ale także komunikaty z nawigacji są przekazywane. Po prostu Bluetooth zastępuje kabel jack, ale dodatkowo daje możliwość sterowania odtwarzaniem z przycisków pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z OpenFM - aplikacja sama się otwiera po włączeniu radia i zamyka chwilę po wyłączeniu, bezobsługowe jak zwykłe radio i można zmieniać stacje przyciskami pod kierownicą. Już dawno przestałem słuchać zwykłego radia, zwłaszcza jak jadę gdzieś dalej - żadnych reklam czy trzasków. Youtube też działa, ale są za duże lagi żeby coś oglądać. Radio r-plug&radio+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u mnie to zadziała? ,mam Scenica 3 2009 i Arkamys 3D

 

Dodano: 28 cze 2016 - 20:22

Dodam że mam zainstalowane Open Fm i nie otwiera mi go, tylko odtwarzają mi się utwory mp3 z komórki, jak to uruchomić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda mam megane ale chyba bluetooth jest taki sam w obu autach :rolleyes: u mnie radio internetowe włączone w telefonie bez problemu jest przenoszone za pomocą bluetootha po porostu włączam radiom w telefonie np. VOX FM, a w radio włączam opcję słuchania muzyki przez bluetooth, dodam jeszcze, że żadnej aplikacji nie instalowałem na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, radio internetowe gra bez problemu, moge nawet stacje zmieniać joistickiem, ale open fm samo się mie uruchamia w telefonie tak jak u kolegi powyżej.

Pozdrawiam.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!