Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pompa wtryskowa


Leonidas911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów.

Mam następujący problem megane2 1.9 dci

Auto staneło przyjechał mechanior podpioł komputer stwierdził. Ze strzeliła pompa wtryskowa lub czujnik.Ok auto na warsztacie magik pogrzebał dzwoni mowi ze to owa pompa. Myśle ok wymieniamy,pompa 2000zł+robocizna. I tu przechodze do sedna sprawy montował ktoś z was taka pompę używana?

Bo nie wiem boje sie troche ze to bedzie jakis szmelc i ze jednak warto zapłacić 2000zł za nowa czy 500zł za używana.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 <czerwona> -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaną pompę do 1,9 dCi kupisz za niecałe 200 zł z gwarancją 14 dni.

Pompę regenerowaną z roczną gwarancją kupisz za ok. 900-1200 zł, niektóre firmy zwracają ok. 300 zł za zwrot starej.

Wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie zakup pompy regenerowanej, albo regeneracja obecnej.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie tak zastanawiałem nad tym czy jest mozliwa taka regeneracja. Skoro turbo regenerują to pomy nie dadzą rady.Wujek Google w ruch i szukamy. Chyba ze znacie moze jakąś taką firmę??

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałam pompe używaną, pierwsza zamówiona była gorsza od mojej, wiec odsyłanie, ale druga strzał w 10.. za około 200pln pompa po przebiegu 50tys km, działa bez zarzutu...

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!