Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brak światła cofania i czujników cofania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam problem....Scenic III 1.6dci

.... niedziałające światło cofania,czujniki cofania oraz brak reakcji tylnej wycieraczki po włączeniu wstecznego biegu...

-bezpieczniki sprawdzone

-włącznik światła cofania przy skrzyni biegów(trzy piny)wymieniony-i żadnej poprawy

Może ktoś z was miał podobny problem???

Dziękuje za ewentualną pomoc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość gophfer

odświeżam temat, bo mam identyczny problem w megane iii ph1 z jednym wyjątkiem nie mam czujników cofania. Kupiłem nowy czujnik wstecznego podłączyłem i nadal nie działają ani światłą ani tylna wycieraczka (co do tylnej wycieraczkie to nie wiem jak powinna działać poprawnie bo opcje auto miałem wcześniej wyłączoną teraz działa to tak że jak wrzucam wsteczny to nie świeca ani światła wstecznego ani nie rusza tylna wycieraczka. Natomiast jesli wrzucam wsteczny i włącze przedni wycieraczki też włacza się tylna, na luzie jak włączam przednie wycieraki tylna się nie włacza), bezpieczniki sprawdzone. (żeby wyeliminować ryzyko wadliwego nowego czujnika jutro "zewrę" wtyczke przewodem.

Jakieś pomysły , sugestie co można i gdzie sprawdzić, tylko proszę bardzo łopatologicznie, słaby jestem z elektryki :(

Dnia 29.07.2016 o 10:26, pol149 napisał:

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam problem....Scenic III 1.6dci

.... niedziałające światło cofania,czujniki cofania oraz brak reakcji tylnej wycieraczki po włączeniu wstecznego biegu...

-bezpieczniki sprawdzone

-włącznik światła cofania przy skrzyni biegów(trzy piny)wymieniony-i żadnej poprawy

Może ktoś z was miał podobny problem???

Dziękuje za ewentualną pomoc.

jak rozwiązałeś swój problem, co było przyczyną ?

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!